Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Оприлюднення розпорядження голови

Розпорядження Зубанівського сільського голови № 23 від 11.07.2016 року "Про перейменування вулиці на території села Руда Зубанівської сільської ради".

Оприлюднення рішень сесії

 1. Про затвердження Положення про справляння плати за землю, як складової податку на майно на території Зубанівської сільської ради.
 2. Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Зубанівської сільської ради.
 3. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Зубанівській сільській раді.
 4. Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Зубанівської сільської ради.
 5. Про затвердження Положення про туристичний збір на території Зубанівської сільської рад.
 6. Про затвердження Положення  про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Зубанівській сільській рад.

Повідомлення про оприлюднення рішеннь сесії

 1. Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Зубанівської сільської ради (рішення).
 2. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Зубанівській сільській раді (рішення).
 3. Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Зубанівської сільської ради (рішення).
 4. Про затвердження Положення про туристичний збір на території Зубанівської сільської ради (рішення).
 5. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Зубанівській сільській раді (рішення).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

    Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Зубанівська сільська рада. Регуляторні акти», 21.11.2013 року оприлюднено проект рішення Зубанівської сільської ради "Про внесення змін до Положення про механізм справляння та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Зубанівської сільської ради" з аналізом його регуляторного впливу

     З текстом проекту рішення  всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Зубанівської сільської ради.

    Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Зубанівською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. Тел. (05365) 3-97 -42.


Виконком Зубанівської сільської ради

Структура району