Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Оприлюднення проектів регуляторних актів

Про затвердження ставок місцевих податків і зборів на 2019 рік.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Заможненської сільської ради на 2019 рік.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

    Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Заможненська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проекти рішень Заможненської сільської ради "Про розгляд та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Глибоке" з аналізом його регуляторного впливу та "Про розгляд та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Глушкове Друге" з аналізом його регуляторного впливу.

    З текстами проектів рішень та аналізами їх  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Заможненської  сільської ради за адресою: с. Заможне, вул. Нагірна, 2, які розміщено на дошці оголошень.

    Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Заможненською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 36-4-55, 36-4-15.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Заможненська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проект рішення Заможненської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, з 01.01.2012 року" з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Заможненської  сільської ради за адресою: с. Заможне вул. Нагірна, 2, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Заможненською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 36-4-55, 36-4-15.

Виконком  Заможненської сільської ради

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ЗАМОЖНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення ставок єдиного податку

для фізичних осіб – підприємців, з 01.01.2012 року

Детальніше...

Структура району