Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів


        Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Святилівська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проекти рішеннь Святилівської  сільської ради з аналізами їх регуляторного впливу: "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Струтинівка Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області."  з додатком та "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Струтинівка Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області." з додатком.

     З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Святилівської  сільської ради за адресою: Полтавська  область Глобинський район с.Святилівка вул. Леніна, 124

         Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Святилівською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 37642.


Виконком Святилівської сільської ради


Структура району