Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Оприлюднення рішення сесії

Рішення сесії Святилівської сільської ради від 24 грудня 2015 "Про внесення змін до положення про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Святилівської сільської ради".

Повідомлення про оприлюднення рішеннь сесії

  1. Про встановлення ставки податку при реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Святилівської сільської ради (рішення).
  2. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Святилівській сільській раді (рішення, Положення).
  3. Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Святилівської сільської ради (рішення, Положення).
  4. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Святилівській сільській раді (рішення, ставки єдиного податку).
  5. Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Святилівської сільської ради (рішення).
  6. Про затвердження Положення про туристичний збір на території Святилівської сільської ради (рішення, Положення).

Повідомлення про оприлюднення рішень сесії

Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Святилівської сільської ради (рішення).

Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Святилівській сільській раді (рішення, Положення).

Про затвердження Положення про справляння плати за землю, як складової податку на майно на території Святилівської сільської ради (рішення, Положення).

Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Святилівській сільській раді (рішення, додатки).

Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Святилівської сільської ради (рішення).

Про затвердження Положення про туристичний збір на території Святилівської сільської ради (рішення, Положення).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Святилівська сільська рада. Регуляторні акти», 29.11.2013 року оприлюднено   проект рішення Святилівської  сільської ради "Про затвердження порядку передачі в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності громади" (додаток 1, додаток 2, додаток 2.1, додаток 2.2, додаток 3, додаток 4, додаток 5) з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Святилівської сільської ради за адресою: Полтавська  область Глобинський район с.Святилівка вул. Леніна, 124

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Святилівською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 37642.

                                                                  Виконком Святилівської сільської ради

Структура району