Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення рішеннь сесії

  1. Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної   торгівлі підакцизних товарів на території Погребівської сільської ради на 2016 рік (рішення).
  2. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Погребівській сільській раді на 2016 рік (рішення, ставки єдиного податку).
  3. Про надання пільг Погребівській сільській раді , Погребівському дошкільному навчальному   закладу “Усмішка",  Погребівському сільському будинку культури , Канівщинському ФАПу ,   амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Погреби по сплаті земельного податку в 2016 році (рішення).
  4. Про затвердження Положення про справляння плати за землю, як складової податку на майно на території Погребівської сільської ради на 2016 рік (рішення, Положення).
  5. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Погребівській сільській раді на 2016 рік (рішення, Положення).
  6. Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Погребівської сільської ради на 2016 рік (рішення).
  7. Про затвердження Положення про туристичний збір на території Погребівської сільської ради на 2016 рік (рішення, Положення).

Про оприлюднення регуляторнного акту

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", на  сайті (www.globrrada.pl.ua/) в  розділі  “Погребівська сільська рада. Регуляторні   акти“ та на дошці оголошень, 30.11.2011  року   було   оприлюднено  рішення   Погребівської  сільської  ради  “Про розгляд та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Канівщина"   та   Про розгляд та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Погреби".

З  текстоми  рішеннь    всі бажаючі можуть   ознайомитися на сайті та  у  приміщенні  Погребівської   сільської ради  за  адресою : с. Погреби  вул. Жовтнева, 48  тел. (05365) 32-6-42 .

Виконавчий  комітет  Погребівської сільської  ради .

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

З  метою   одержання   зауважень   та  пропозицій   від     фізичних  та   юридичних  осіб,  їх  об’єднань ,  на  сайті (www.globrrada.pl.ua/) в  розділі  “Погребівська сільська рада. Регуляторні   акти“ та на дошці оголошень, 28.11.2011  року   було   оприлюднено  проект  рішення   Погребівської  сільської  ради  “Про  встановлення  ставок  єдиного  податку  для фізичних  осіб – підприємців   по  Погребівській   сільській   раді, з 01.01.2012 року “.

З  текстом   проекту   рішення   та  аналізом   його   регуляторного    впливу    всі бажаючі можуть   ознайомитися на сайті та  у  приміщенні  Погребівської   сільської ради  за  адресою : с. Погреби  вул. Жовтнева, 48  тел. (05365) 32-6-42 .

Виконавчий  комітет  Погребівської сільської  ради .

 ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ПОГРЕБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення ставок єдиного податку

для фізичних осіб – підприємців по  Погребівській

сільській   раді, з 01.01.2012 року

Детальніше...

Про оприлюднення регуляторнного акту

З метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua/) в розділі “Погребівська сільська рада. Регуляторні акти“ та на дошці оголошень, 28.10.2011 року було оприлюднено проекти рішень Погребівської сільської ради “Про розгляд та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Погреби“ та “Про розгляд та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Канівщина“ та аналізи їх регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на сайті та у приміщенні Погребівської сільської ради за адресою: с. Погреби вул. Жовтнева, 48, тел. (05365) 32-6-42.

Виконавчий комітет Погребівської сільської ради .

Структура району