Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

15 грудня – День працівників суду

Шановні працівники суду!

Щиро віттаємо Вас з професійним святом!

         Ви обрали для себе важливу і відповідальну справу: захищати законність, справедливість та гуманність в державі. Ваша робота пов’язана з найвищою відповідальністю, адже за кожною справою стоять людські долі. Від рівня вашого професіоналізму та компетентності залежить справедливість винесених рішень, а значить і віра людей в закон.

Тож нехай незаперечними заповідями кожного судді зажди будуть вірність ідеалам правди, відповідальність за долю кожної людини, а людська шана і повага стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі. Ми віримо у вашу неупередженість та чесність!

Бажаємо всім міцного здоров’я, мирного неба, добра і злагоди, родинного затишку, здійснення мрій та задумів! Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності й оптимізму! 

Вадим Данилевський,                                               Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                    голова районної ради

Свято Врожаю - 2018

14 грудня у районному Будинку культури працівники виробничих підрозділів ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» відзначили Cвято Врожаю, своєрідне підбиття підсумків сільськогосподарського року.

Разом з генеральним директором Олександром Биковим із святом всіх присутніх привітали голова районної ради Володимир Сьомін, секретар міської ради Світлана Лазаренко, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Жанна Лук'яненко та Троїцький сільський голова Любов Сніг. Вони висловили слова щирої подяки за нелегку працю та побажали і надалі бути передовиками галузі, отримувати високі врожаї, розвиватися та зростати. Кращим працівникам були вручені грамоти, грошові премії, цінні подарунки та квіти.

Детальніше...

Повідомлення про скликання 27 сесії Глобинської районної ради 7 скликання

Доводжу до відома депутатів районної ради та населення району, що 21 грудня 2018 року о 10 год. в приміщенні районного Будинку культури відбудеться пленарне засідання 27 сесії Глобинської районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії планується винести наступні питання:

  1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району на 2019 рік.
  2. Про районний бюджет на 2019 рік.
  3. Про план роботи районної ради на 2019 рік.

Інші питання життєдіяльності громади району.

Голова районної ради                                                                    В.В.Сьомін

З Днем народження!

14 грудня святкує свій День народження

Горбівський сільський голова

Коротич Віталій Вікторович!

Бажаємо міцного здоров’я, безмежного людського щастя. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною ваша праця. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині!

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Слово «чорнобиль» назавжди залишилося у пам'яті людей як символ великого лиха, відчайдушності й героїзму тих, хто з честю виконав свій синівський обов'язок перед рідною землею і рідним народом, приборкавши радіаційну стихію.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду.

Ліквідатори тоді не думали про звання та нагороди. Вони не ховалися за спини колег, не шкодуючи себе, з голими руками йшли у бій перемагати невидимого ворога, рятувати майбутнє для своїх нащадків. Цей людський подвиг неоціненний, а мужній вчинок ніколи не буде забутий.

Шановні ліквідатори, від щирого серця бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, достатку, добра і злагоди!

Вадим Данилевський,                                      Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                          голова районної ради

Дочірні категорії

Структура району