Головна

Вхід на сайт

Новини

Наші вітання!

16 січня святкує свій День народження 

Зубанівський сільський голова Михайлець Михайло Іванович!

Щиро вітаємо, зичимо щоб Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Бажаємо Вам міцного здоров"я, радості, добра, сімейних гараздів, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

У Пузиковому відкрито дитячий садочок

15 січня в селі Пузикове відкрили після реконструкції нову будівлю дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу.

Голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик та директор з розвитку корпоративного партнерства агропромхолдингу «Астарта-Київ» Світлана Мозгова, сільський голова Іван Макайда урочисто перерізали символічну червону стрічку.

Поважні гості привітали дітей, батьків та жителів села і, звичайно, вручили подарунки. Від відділу освіти, сім’ї та молоді садочок отримав у подарунок сертифікат на придбання шведської стінки та спортивного куточку. Генеральний директор ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Олександр Биков подарував кольоровий принтер. Голова райкому профспілки працівників освіти і науки Любов Качмар передала вітання від народного депутата України Костянтина Жеваго.

Детальніше...

До відома

Список військовослужбовців Глобинського району, які самовільно залишили військові частини та яких розшукують Збройні Сили України у зв’язку з відсутністю документів про звільнення з ЗС України:

 

Детальніше...

З Днем народження!

2 січня святкує свій День народження 

депутат районної ради Сухомлин Володимир Володимирович!

Щиро вітаємо! Бажаємо міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай буде плідною ваша праця на депутатській ниві. Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі району!

Прийміть щирі вітання з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, подарує те, чого найбільше бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні, прощаючись з роком пережитим, надіємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.

То ж нехай рік, що наступає, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще, стане для всіх українців щасливим, спокійним і головне - мирним!

Побажаємо один одному любові та віри, міцного здоров’я, достатку, родинного тепла, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові задуми і звершення. Подаруємо найдорожче і найцінніше — любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним.

Хай Різдв’яна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

З Новим  роком та Різдвом Христовим!

Вадим Данилевський,                                              Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                  голова районної ради

Дочірні категорії

Структура району