Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

9 березня виповнюється 204 роки від Дня народження Тараса Шевченка

Українська культура немислима без славетного імені Тараса Григоровича Шевченка. Важко знайти українця, який би не знав хоча б кількох шевченківських рядків, які в усі часи кликали на боротьбу проти гніту і сваволі тиранів, навертали на роздуми. Тарас Шевченко — символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість Великого Кобзаря зігріта гарячою любов'ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум'яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

З повагою до жінки

7 березня, в переддень Міжнародного жіночого дня, голова районної ради Володимир Сьомін, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, міський голова Станіслав Джусь привітали жінок району з чудовим весняним святом добра, кохання, радості і тепла.

Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки — матері, мудрої господині, барегині домашнього вогнища. Це нелегке покликання, яке жінки виконують з гідністю і терпінням, тому ніколи не прийде час, коли чоловіки перестануть поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі.

Керівники побажали всім міцного здоров’я, щасливої жіночої долі, надійного чоловічого плеча, щоб турботи були лише приємними, а весна подарувала радість, впевненість, любов та мир. Вручили Грамоти та подарунки Олені Синицькій, лікарю-неврологу Глобинськ ЦРЛ, Марії Криворучко, головному бухгалтеру Манжеліївської сільської ради, Ірині Молочко, начальнику Глобинського об′єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області, Наталії Стасенко, старшому викладачу Градизької дитячої музичної школи ім. О.Білаша та Ірині Нестеренко, заступнику, директору з навчально-виховної роботи Зубанівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Детальніше...

8 Березня - Міжнародний жіночий день

Шановні жінки Глобинщини! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня!

Жінки є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла.

Жінка одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним другом, професіоналом на роботі та воїном, здатним захищати рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота рідних та друзів.

Дорогі жінки, висловлюю вам вдячність за працю, за підтримку та душевну щедрість.

Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, Божого благословення у всьому! Квітучої краси, щасливої жіночої долі, надійного чоловічого плеча. Миру, добра і злагоди вашим родинам!

Хай береже вас доля і біди обходять стороною!

Вадим Данилевський,                                                        Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                           голова районної ради

З Днем народження!

5 березня святкує свій День народження 

Глобинський міський голова Джусь Станіслав Васильович!

Щиро вітаємо! Бажаємо міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги в роботі, бо обов’язки міського голови передбачають високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно працювати на користь громади, відстоювати свою думку і, водночас, знаходити компроміси. Тож бажаємо нових здобутків на ниві державницької діяльності.

Нехай Ваша енергійність і людяність привертають до Вас нових надійних друзів. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів.

Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

Наші вітання!

4 березня святкує свій День народження 

депутат районної ради Мовчан Василь Григорович!

Щиро вітаємо! Бажаємо міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай буде плідною ваша праця на депутатській ниві. Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

Дочірні категорії

Структура району