Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Повідомлення про скликання 23 сесії Глобинської районної ради 7 скликання

Доводжу до відома депутатів районної ради та населення району, що 12 липня 2018 року о 10 год. в приміщенні районного Будинку культури відбудеться пленарне засідання 23 сесії Глобинської районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії планується винести наступні питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року.
  2. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2018 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністарції.
  3. Про внесення змін до граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.
  4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  5. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району.
  6. Про списання основних засобів.

Інші питання життєдіяльності громади району.

Голова районної ради                                                                  В.В.Сьомін

Нарада з головами місцевих рад району

18 червня голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Вадим Данилевський провели нараду з головами місцевих рад району.

До порядку денного було внесено питання про підведення підсумків весняного призову та ведення військового обліку на територіях відповідальності, по якому доповів районний військовий комісар Михайло Осадчук.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Інна Кондуфор розповіла про можливості розвитку і розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевих рад району, націлила на необхідність розроблення схем санітарної очистки населених пунктів та оформлення правовстановлюючих документів на діючі сміттєзвалища. Про зміни в законодавстві щодо надання субсидії детально проінформувала начальник управління соціального захисту населення Наталія Шебедя.

Детальніше...

Привітали медиків району

15 червня в районі вшановували людей в білих халатах – медичних працівників.

Голова районної ради Володимир Сьомін взяв участь в урочистостях, які проходили в с-щі Градизьк та м. Глобине. Вітаючи винуватців свята, подякував їм за найдорожче, що нам дарують - здоров’я, життя, віру та надію, побажав міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів, достатку та доброго настрою. Кращим з кращих було вручено грамоти, премії та подарунки.

Детальніше...

17 червня - День медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі!

Щиро й сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Ваша праця важка, але благородна й почесна. Вона вимагає великої віддачі сил, професіоналізму, уваги, тепла і терпіння. Завдяки вашій турботі, знанням і умінням у хворих з’являється віра та надія побороти будь-яку недугу.

Висловлюємо всім медикам Глобинщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Щиро бажаємо Вам та вашим сім'ям міцного здоров’я, миру, злагоди, достатку і благополуччя!

Нехай кожен новий день для Вас буде сонячним, радісним і щасливим!

Низький Вам уклін і глибока шана за сумлінну працю і чуйні серця!

Вадим Данилевський,                                                Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                    голова районної ради

Відзначили переможців конкурсу «Журналіст року»

Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації проведено обласний щорічний творчий конкурс «Журналіст року». Нагороди у двох номінаціях отримали і представники Глобинського району.

Колектив приватного підприємства «Редакція газети «Зоря Придніпров’я» - переможець конкурсу у номінації «Кращий дизайн видання» та Олена Таран – переможець у номінації «Краща публікація в друкованому ЗМІ».

Голова районної ради Володимир Сьомін та заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк привітали переможців та вручили грамоти Глобинської районної державної адміністрації та районної ради.

Детальніше...

Дочірні категорії

Структура району