Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Нарада з головами місцевих рад

27 червня голова районної ради Володимир Сьомін та виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко провели нараду з головами місцевих рад району.

В переддень Дня Конституції України, користуючись нагодою, керівники привітали присутніх та вручили Грамоти Миколі Приходьку, Івановоселищенському сільському голові та Валентині Любімовій, Святилівському сільському голові.

Директор комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська ЦРЛ» Людмила Мигаль проінформувала про введення нових технологій для покращення надання медичної допомоги населенню Глобинського району. Запевнила, що робиться усе можливе – ремонти, придбання оснащення, щоб тільки зберегти районну лікарню. Але будь - яке відділення не може функціонувати без спеціалістів. Зараз виявив бажання працювати в нашій лікарні хірург із Кременчука. І для створення умов для кваліфікованого надання медичної допомоги, потрібно забезпечити хірургічне відділення необхідним обладнанням. Зокрема, це лапароскопічна хірургічна стійка, яка дозволить проводити малотравматичні операції. Це дороговартісний апарат (понад 700 тис. грн.) і придбати його тільки за кошти районного бюджету зараз немає можливості, тому Людмила Миколаївна попрохала матеріальної підтримки у голів місцевих рад.

 

У зв'язку зі зміною механізму фінансування субсидій, було розглянуто питання про стан призначення субсидій та підготовку до впровадження механізму монетизації пільг. Також учасники наради заслухали інформації про підсумки весняного призову та підготовку до осіннього; про попередження виникнення пожеж на торфовищах району; про проведення ремонтів  у закладах освіти.


Структура району