Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Бюджет участі Полтавської області: стартує голосування за проекти

14 вересня розпочнеться голосування за проекти в рамках «Бюджету участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки» − обласної програми громадських ініціатив, за якою кожен мешканець Полтавської області може запропонувати свою ідею покращення благоустрою місцевості.

Цього року у конкурсі беруть участь п'ять проектів жителів нашого району:

«Парк нашого дитинства», с. Гриньки

Номер: 88

Бюджет:150 000 грн.

Автор: Халявка Аліна Сергіївна

Проект спрямований на створення належних, безпечних умов для відпочинку місцевих жителів. Виховання почуття любові до свого села. Збереження природи та історичних цінностей.

 

 

«Будівництво вуличного освітлення для освітлення мосту в с. Пироги

Номер: 179

Бюджет: 150 000 грн.

Автор: Шакун Лілія Олександрівна

Для забезпечення безпеки руху транспортних засобів і пішоходів, а також підвищення пропускної спроможності дороги на мостовому полотні в селі Пироги автошляху територіального значення Т 1716 Хорол - Семенівка - Кременчук в темний час доби необхідно влаштувати зовнішнє освітлення мосту та підходів до нього. Варто зазначити, що на мостах має бути передбачено освітлення в темний час доби у відповідності з ДБН В.2.3-4, ДБН В.2.3-5 та ДБН В.2.5-28. ДБН В.2.3-22:2009 47 Освітлювана зона включає споруду та підходи до неї на відстані не менше ніж 50 м.

 

«Майбутні захисники Вітчизни». Спортивні тренажери та смуга перешкод у Гриньківській ЗОШ імені Миколи Лисенка с. Гриньки

Номер: 180

Бюджет: 149 700 грн.

Автор: Дрок Володимир Ігорович

Створення спортивного майданчика та смуги перешкод на території школи сприяє забезпеченню спортивного дозвілля серед учнівської молоді та підвищення загального рівня фізичного здоров’я жителів села. Встановлення смуги перешкод та вуличних тренажерів-є нагальною необхідністю.

«Сяючий сквер» (Облаштування освітлення сільського скверу в селі Опришки

Номер: 244

Бюджет: 149 543 грн.

Автор:Ступак Сергій Миколайович

В центральній частині села Опришки розміщений сільський сквер. В темний час або слабо освітлену частину доби, прохід до місць відпочинку, навчання, зайнять спортом, лікарського закладу ускладнений через відсутність освітлення частини скверу. Проблему можна розв’язати шляхом встановлення по центральній алеї скверу паркових світильників, які дадуть змогу забезпечити відпочинок людей в темний час доби, прохід по освітленій місцевості до соціальних об’єктів.

 

«Міні-парк (пришкільна зона відпочинку), м. Глобине

Номер: 257

Бюджет: 145 000

Автор: Пилипенко Вячеслав Григорович

Для сучасної дитини інтернет є невід’ємною частиною життя. Пришкільна зона відпочинку з вай-фай покриттям допоможе учням гімназії у підготуванні домашнього завдання (доповідей рефератів, тощо), а також жителям прилеглих територій (у вихідні та позаурочний час) не тільки просто відпочивати в міні-парку, а ще й мати миттєвий доступ до всесвітньої павутини.

 

Проголосувати за проекти можна буде двома шляхами: онлайн та паперовим способом.

Електронне голосування на платформі «Громадський бюджет» https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects здійснюватиметься за допомогою BankID – способу верифікації громадян через українські банки (ПАТ «Ощадбанк», АТКБ «Приватбанк»), який дозволяє підтвердити особу користувача в мережі Інтернет, використовуючи банківські дані про клієнта, або за допомогою електронного цифрового підпису. Покрокову відео-інструкцію щодо голосування можна переглянути у меню «Як проголосувати за проект?».

Паперове голосування відбуватиметься у пунктах супроводу чи в локальній групі за місцем проживання: у Гриньківській сільській раді, Пирогівському старостаті та Глобинській районній раді. Для заповнення бланку для голосування при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Кожен громадянин, якому виповнилося 14 років, зможе проголосувати лише один раз, обравши від 1 до 3 проектів.

Не будьте байдужими, проявіть ініціативу! Від кожного з нас залежить майбутнє і конкретні справи місцевих громад.

Структура району