Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Співпраця влади і бізнесу заради людей

За плечима усіх успішних справ завжди стоять люди, об’єднані спільною метою, спільними прагненнями зробити щось добре, потрібне, корисне для жителів району. В сучасних умовах запорукою успішного розвитку територіальних громад району, матеріального забезпечення соціальної, медичної, освітньої сфер є співпраця влади, органів місцевого самоврядування і бізнесу. Тому що лише спільними зусиллями можна вирішити проблеми, з якими ні територіальні громади, ні влада району не можуть впоратися самостійно. Саме така співпраця має велике практичне значення. Приємно, що в нашому районі є підприємці, керівники господарств, які окрім власного прибутку думають і про інтереси населення.

На сьогодні вже багато проектів в районі втілено завдяки спонсорській та меценатській підтримці.Ще одним прикладом співпраці бізнесу та влади стала відремонтована та облаштована палата у кардіологічному відділенні Глобинської центральної районної лікарні.

27 лютого голова районної ради Володимир Сьомін, голова СФГ «Астра.» Іван Горобець, заступник головного лікаря Глобинської ЦРЛ з медичної частини Олександр Толстой та завідуючий терапевтично-кардіологічним відділенням Юрій Яковлєв проінспектували виконаний ремонт.

 

Всі ремонтні роботи виконано за кошти голови СФГ «Астра.» Івана Горобця, а спільно, за кошти господарства та районного бюджету, придбано все необхідне для облаштування палати.

Турбота про здоров'я людей полягає не тільки в наданні якісних медичних послуг, а і в створенні комфортної атмосфери для їх перебування в лікарні.

Якщо хворіти, то з комфортом: у палаті замінено вікна та двері, встановлено умивальник, відремонтовано стелю та стіни, покладено нове покриття на підлогу, придбано нові ліжка, матраци, постільну білизну, стіл, стільці, холодильник та телевізор.

Заступник головного лікаря Глобинської ЦРЛ Олександр Толстой щиро подякував керівникам за оснащення палати, наголосивши, що це тепер одна із зразково-показових палат і такими в майбутньому повинні стати всі палати, щоб жителі району, лікуючись, почували себе як дома, а медичний персонал працював у комфортних умовах.

Приємно, коли влада і бізнес знаходять спільну мову заради людей.

Структура району