Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Відбулася сесія районної ради

23 лютого заступник голови районної ради Валерій Іванченко провів пленарне засідання 21 сесії районної ради 7 скликання.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат обласної ради Інна Авраменко, заступники голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, депутат обласної ради Микола Первак, голови місцевих рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники засобів масової інформації.

Депутати одноголосно підтримали Програму розвитку місцевого самоврядування Глобинського району на 2018 -2020 роки, розроблену з метою створення належних умов для забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування у Глобинському районі, підвищення ефективності їхньої роботи. Основними завданнями Програми є: розвиток кадрового потенціалу та підвищення кваліфікації  посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів; розвиток активності територіальних громад району; організація громадських та соціальних заходів; забезпечення майнових засад місцевого самоврядування. За рахунок даної Програми буде фінансуватися проведення конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб органів місцевого самоврядування Глобинського району; конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області; підтримати та співфінансувати міжнародний проект ЄС та ООН у рамках програми розвитку «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»; урочисті заходи з нагоди загальнодержавних свят, пам’ятних дат, урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування»; організація та проведення конкурсу «Краще спортивне село», конкурс «Краща рада року», нагородження переможців; організація та проведення церемоній вручення премій, співзасновником яких є районна рада в галузі освіти, медицини та культури та багато інших заходів.

 

Депутати також затвердили районну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки, виконання якої дасть можливість збільшити обсяг активності учнівської молоді, підвищити рівень залучення до змістовного дозвілля та відпочинку населення, залучити дітей та молодь до занять у дитячо-юнацькій спортивній школі, підвищити результати спортсменів району у змаганнях різного рівня та Програму сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Глобинській районній державній адміністрації на 2018-2019 роки, метою якої є створення належних умов для забезпечення ефективного надання адміністративних послугнаселенню, постійне поліпшення якості обслуговування, забезпечення відкритості та прозорості процедур надання адміністративних послуг органами влади, надання інформаційно – консультаційних послуг.

В ході роботи сесії затверджено Порядок проведення конкурсу по визначенню опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти району. Основним завданням Конкурсу є виявлення ефективної моделі діяльності опорного закладу, що забезпечує умови для рівного доступу до якісної освіти, підвищення її якості, підтримку творчо працюючих педагогічних колективів; зміцнення матеріально-технічного оснащення опорних закладів. Організатором даного конкурсу буде відділ освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації, а в Порядку проведення конкурсу прописані критерії оцінювання та визначення переможців Конкурсу.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік та внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України, затверджено в новій редакції Методику розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Глобинського району, яке перебуває в управлінні районної ради. Якщо раніше комунальні чи державні аптеки знаходилися у більш вигідних умовах орендуючи приміщення, бо сплачували меншу орендну ставку ніж інші орендарі, то відтепер встановлюються рівні умови для всіх суб′єктів господарювання, незалежно від форм власності, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами в районі. Керівникам підприємств, установ, організацій, закладів районної комунальної власності рекомендується переглянути договори оренди та привести їх у відповідність до Методики.

До порядку денного сесії було внесено питання про подальше функціонування інфекційного відділення Глобинської ЦРЛ у с-щі Градизьк. Заслухавши інформацію заступника головного лікаря Глобинської ЦРЛ по медичній частині Олександра Толстого про роботу даного відділення, реформування медичної галузі, запровадження нової моделі фінансування медичної допомоги, що все це в результаті не дозволить забезпечити належну роботу відділення. А головною проблемою роботи відділення є відсутність лікаря-інфекціоніста і ніхто х лікарів не бажає проходити спеціалізацію з інфекційних хвороб. І тому адміністрація Глобинської ЦРЛ виступає з пропозицією закрити інфекційне відділення у Градизьку та укласти договір про лікування інфекційних хворих у Кременчуці. Але депутати не підтримали дану пропозицію і одноголосно проголосували проти закриття відділення.

Структура району