Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Ми у вічному боргу перед їх найсвітлішою пам’яттю

Минуло чотири роки від тих страшних подій, які назавжди закарбувалися в пам’яті українського народу, які, по суті, стали переломним етапом у новітній історії нашої держави і змінили країну та кожного українця. Вони залишили в минулому мирне, спокійне життя.

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками відчайдушної боротьби простих українців за гідне майбутнє для наступних поколінь. Українці вкотре довели, що ми – свободолюбива нація, яка має високу людську та національну гідність.

Герої Небесної Сотні загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною власного життя показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінюємося самі і змінюємо країну.

20 лютого вклонитися пам’яті Героїв Небесної Сотні та вшанувати пам'ять кращих синів та дочок української нації, які продовжили боротьбу за єдину, неподільну Україну на східному фронті, до пам′ятника Захисникам України у Свято-Михайлівський сквер міста прийшли керівники району, міста, представники районних установ та організацій, жителі громади.

 

Звертаючись до учасників мітингу, заступник голови районної ради Валерій Іванченко та міський голова Станіслав Джусь, наголосили, що за свободу заплачено страшну ціну, своє життя віддали найкращі, більшість із них – молоді, сильні, ті, яким ще треба було жити і жити, ростити дітей, розбудовувати власну країну під мирним небом. Але не судилося…

Відтепер ми маємо пам’ятати і гідно прожити подароване нам життя, кожного дня своїми вчинками доводячи, що їх життя були віддані не марно.

Настоятель Свято-Михайлівської церкви, митрофорний протоієрей Володимир відслужив поминальну панахиду. Присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв Майдану, загиблих в зоні АТО та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються в наших серцях!

Структура району