Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі Глобинщини! 

У ці дні жалоби Україна вшановує героїчну і водночас трагічну сторінку нашої історії. Минає четверта річниця героїчних подій на Майдані...

За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу...  Всіх їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати право жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але  вони  не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались... Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.     
Боротьба триває. Наші хлопці на Сході України боронять землю від посягань російського окупанта та агресора і вірять, що перемога буде за нами! А ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу. Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.
Герої не вмирають!
   
Вадим Данилевський,                                         Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                            голова районної ради

Структура району