Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Вшанували тих, хто чесно і мужньо виконував військовий обов'язок в «гарячих точках» планети

15 лютого біля пам’ятного знака воїнам-афганцям відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вшанувати тих, хто пережив цю війну та схилити голови перед світлою пам’яттю полеглих у боях воїнів прийшли голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, міський голова Станіслав Джусь, районний військовий комісар Михайло Осадчук, голова районної громадської організації Української спілки воїнів-афганців Володимир Мигаль, воїни-афганці, представники районних установ та організацій.

Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях. Керівники району та міста подякували учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Висловили шану і вдячність ветеранам та родинам загиблих. Побажали усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя і миру.

 

Голова районної громадської організації Української спілки воїнів-афганців Володимир Мигаль, виступаючи, наголосив, що афганці і зараз, коли на Сході нашої держави триває війна з Росією, знаходяться на передовій, боронять країну, відстоюють територіальну цілісність і суверенітет України і є реальним взірцем патріотизму для кожного з нас. У цій неоголошеній війні вже загинуло 150 колишніх воїнів-афганців. Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

Структура району