Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

У Пузиковому відкрито дитячий садочок

15 січня в селі Пузикове відкрили після реконструкції нову будівлю дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу.

Голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик та директор з розвитку корпоративного партнерства агропромхолдингу «Астарта-Київ» Світлана Мозгова, сільський голова Іван Макайда урочисто перерізали символічну червону стрічку.

Поважні гості привітали дітей, батьків та жителів села і, звичайно, вручили подарунки. Від відділу освіти, сім’ї та молоді садочок отримав у подарунок сертифікат на придбання шведської стінки та спортивного куточку. Генеральний директор ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Олександр Биков подарував кольоровий принтер. Голова райкому профспілки працівників освіти і науки Любов Качмар передала вітання від народного депутата України Костянтина Жеваго.

 В.о. директора Пузиківського НВК Анастасія Гривачевська, в свою чергу, подякувала генеральному директору агропромхолдингу «Астарта-Київ» Віктору Іванчику та всім спонсорам, хто долучився до благородної справи - відкриття нового садочка. А діти підготували святковий виступ для гостей.

Ще на один дитячий заклад стало більше в районі, значить село живе, розвивається і у нього є майбутнє.

 

Структура району