Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

День місцевого самоврядування депутати районної ради відзначили плідною роботою

7 грудня відбулося пленарне засідання Глобинської районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна. В ньому взяли участь голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, депутати обласної ради Руслан Рогов та Микола Первак, голови місцевих рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

На початку засідання депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов та командир 8 окремого санітарного загону, за розпорядженням голови обласної ради, вручили нагрудний знак «За вірність народу України» мамі померлого учасника АТО Володимира Пясецького, який пройшовши Іловайськ, Донецький аеропорт, Дебальцеве, евакуюючи хворих та поранених бійців, залишився живим, а помер вдома від тяжкої виснажливої хвороби. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам′ять загиблих захисників.

 

В ході роботи сесії, депутати внесли зміни до районних Програм: розвитку фізичної культури і спорту в Глобинському районі (збільшено фінансування на 25 000 грн. на нагородження спортсменів, які є уродженцями Глобинського району, та стали переможцями і призерами чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор); подолання дитячої бездоглядності (виділено 15 600 грн. на придбання подарунків до Дня Святого Миколая для дітей, які виховуються в прийомних сім′ях, в дитячих будинках сімейного типу та сім′ях військовослужбовців, які загинули в зоні АТО); підготовки громадян району до військової служби і їх призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України (збільшено фінансування на 20 000 грн. на придбання канцелярського приладдя, на оплату паливно-мастильних матеріалів при перевезенні призовників та по мобілізації). Виділено кошти на фінансування заходів Програм: реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота»; соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні у Глобинському районі; сприяння функціонуванню сектору державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації; забезпечення здійснення Глобинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік. У зв′язку з реорганізацією відділу культури у сектор, затвердили районну Програму розвитку культури на 2015-2018 роки в новій редакції.

Заслухавши директор районного центру зайнятості Олександра Мороза, прийняли рішення про організацію громадських робіт в Глобинському районі на 2018 рік, яким визначили види робіт, перелік видів громадських робіт та перелік роботодавців, за участю яких планується організація громадських робіт. Затвердили зміни до показників районного бюджету на 2017 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації та внесли зміни і доповнення в районний бюджет.

Доповнили районну Програму забезпечення житлом лікарів Глобинського району на 2017 – 2020 роки, затверджену рішенням 15 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 20.07.2017 року, Положенням про порядок надання службового жилого приміщення та користування ним лікарями Глобинської центральної районної лікарні та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі». Включили до числа службових жилих приміщень будинки в с. Погреби та с. Пронозівка, надані лікарям загальної практики сімейної медицини.

Затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в для сінокосіння, випасання худоби та ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Також депутати, заслухавши інформацію начальника відділу освіти, сім′ї та молоді райдержадміністрації Сергія Кулика про створення опорних шкіл, вирішили створити комісію, яка проведе відповідну роботу по визначенню опорного закладу і подасть на розгляд комісії інформацію про аналіз мережі підпорядкованих закладів загальної середньої освіти. А вже потім можна буде розглядати питання про створення опорного закладу та можливих його філій з дотриманням вимог чинного законодавства України.

Голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Вадим Данилевський виконали приємну місію вручили Грамоти спортсменам, які вже другий рік поспіль вибороли 1 місце в змаганнях з волейболу серед чоловічих команд та 2 загальнокомандне місце у традиційній спартакіаді ветеранів сільського спорту, яка проходила 18 листопада в м. Миргород.

Структура району