Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій


Шановні глобинці!

25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників.

Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Трагізм цього найсумнішого та найскорботнішого періоду в долі українців полягає в тому, що шляхом створення штучного голодомору керівництво тодішньої тоталітарної країни намагалося знищити українську націю, знищити душу народу, привести її до повного духовного рабства. Нам, сучасному поколінню, важко навіть уявити, що на багатющій та плодовитій українській землі люди потерпали від голоду, помираючи в страшних муках.

Сьогодні, всім невинно убієнним голодом душам потрібні наші слова молитви і наша пам’ять, тому ми запалюємо свічки, щоб зігріти душі тих, кого в тридцять третьому не відспівували, не оплакували, не проводили, не поминали…

Ми мусимо пам‘ятати про кожного, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю, аби цей гіркий досвід минулого ніколи не повторився.

Нехай Божа ласка береже Україну, а віра та любов захищають наші серця від зла і неправди.

Вадим Данилевський,                                              Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                 голова районної ради

 

Структура району