Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Питання порядку денного чергової сесії опрацювали постійні комісії

18 жовтня працювали постійні депутатські комісії, в роботі яких взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних установ, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій, представники засобів масової інформації.

До порядку денного засідання включено питання, які плануються до розгляду черговою сесією районної ради.

Зокрема, депутати попередньо погодили внесення змін до районних Програм: Інформатизації виконавчої влади Глобинського району; Підготовки громадян району до військової служби і їх призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України; Підтримки і розвитку редакції Глобинського районного радіомовлення «Голос Глобинщини»; Організаційного забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району; Соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні; Забезпечення здійснення Глобинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

Заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. Розглянули питання про внесення змін до граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету; про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2017 рік.

 До порядку денного засідання також було внесено питання про реорганізацію Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» шляхом перетворення та створення на його майновій базі юридичної особи публічного права Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі». Щоб новостворене підприємство було правонаступником всіх прав та обов’язків реорганізованого Комунального закладу. Головний лікар КЗ «Центр ПМСД у Глобинському районі» Валентини Хавронюк пояснила, що дане питання викликане віянням часу, починаючи з 2018 року відбуватиметься реформування первинної ланки медицини, змінюватимуться джерела фінансування. За умови реорганізації Комунального закладу у некомерційне підприємство, фінансування буде проходити з державного бюджету на пряму, оминаючи районний і обласний бюджети, а ми зможемо допомагати програмно-цільовим методом. Але це питання викликало неоднозначну зацікавленість серед депутатів: чи не відбудеться скорочення молодшого медичного персоналу, чи не закриються окремі фельдшерсько-акушерські пункти в районі. І комісії районної ради вирішили остаточне рішення прийняти на пленарному засіданні сесії.

Також депутати, відповідно до Програми забезпечення житлом лікарів Глобинського району на 2017-2020 роки, попередньо погодили рішення про придбання житла для сімейного лікаря Пронозівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Житловий будинок з господарськими будівлями і спорудами та приватизовану земельну ділянку буде придбано відділом управління майном комунальної власності району у спільну власність територіальних громад району та передано на баланс КЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги у Глобинському районі».

З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Структура району