Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Визначено проекти-переможці Програми бюджету участі Глобинського району

10 жовтня відбулося засідання комісії по відбору проектів–переможців Програми бюджету участі Глобинського району на 2018 рік.

З метою розвитку партнерських відносин між територіальними громадами та органами місцевого самоврядування, запровадження інноваційних механізмів залучення громадян до співпраці в бюджетному процесі, удосконалення громадських ініціатив, спрямованих на подолання пріоритетних та проблемних питань діяльності територіальних громад, на 15 сесії Глобинської районної ради була прийнята  Програма «Бюджету участі Глобинського району на 2017-2020 роки». Ця програма дає можливість залучити територіальні громади і мешканців району до участі в бюджетному процесі через подання проектів розвитку своїх населених пунктів.

Активно долучилися до вирішення проблем громади мешканці 2-х сільських рад району – Бугаївської та Гриньківської, які подали на конкурсний відбір свої ідеї щодо встановлення літньої сцени, дитячого та спортивного майданчиків. Члени комісії одноголосно підтримали і рекомендували до реалізації всі 3 проекти:

  1. "Дітям – щасливе дитинство" Придбання дитячого ігрового комплексу для дитячого майданчика, по вул. Миру в с.Бугаївка Глобинського району Полтавської області (Бугаївська сільська рада);
  2. "Забуті мелодії вальсу……" по будівництву літньої сцени з глядацьким залом та майданчиком для танців в парку села Гриньки Глобинського району Полтавської області (Гриньківська сільська рада);
  3. "Безпечний дитячий майданчик – це не мрія, а реальність" село Тимошівка Глобинського району Полтавської області (Гриньківська сільська рада).

На основі результатів голосування комісії по відбору переможців, сесія районної ради на своєму пленарному засіданні має погодити видатки,  необхідні для фінансування проектів-переможців у 2018 році.

 

 

 

Структура району