Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

З Днем народження, гімназіє!

29 вересня, напередодні Дня працівників освіти, Градизька гімназія імені Героя Україні Олександра Білаша святкує своє 15-річчя. Для колективу гімназії це важливий та одночасно урочистий день. Це і підведення підсумків попередніх років життя гімназії, і плани на майбутнє.

Ніби ще зовсім юний вік, як для освітнього закладу, але вже є свої здобутки і досягнення, є чим пишатися і похвалитися. Живе і працює гімназія під девізом «Від творчого директора, через творчого учителя, до творчого учня». І повністю підтверджує ці слова, так як учні не залишаються осторонь жодного конкурсу, заходу і завжди виборюють призові місця. Та і в навчанні «задніх не пасуть». Цей рік також не став винятком, двоє учнів гімназії отримали заслужені медалі. Та це і не дивно, інакше просто бути не могло, адже працюють тут досвідчені, мудрі вчителі, дружній педагогічний колектив, який очолює Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Алла Салімон.

Педагогів, гімназистів та всю дружню шкільну родину з Днем народження гімназії привітав голова районної ради Володимир Сьомін. Побажав нових перемог, нових звершень, наголосив, що 15 років – це тільки початок шляху і всі головні досягнення ще попереду.

 

 

Структура району