Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

1 жовтня - День працівника освіти

Шановнівчителі,працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Сьогодні бути учителем відповідально й складно. Будуючи нову українську систему освіти, наша держава саме Вам доручила не лише навчання дітей, але й формування особистостей, здатних творчо мислити і самостійно робити висновки. Саме Ви навчаєте дітей і молодь тим головним моральним цінностям, котрі зараз відстоює весь український народ – цінностям свободи та незалежності, миру та добра, взаємоповаги та гідності, вчите пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Ви ведете від дитинства до зрілості, скрізь усі життєві труднощі. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя. Вам вірять, Вас люблять і шанують!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Нехай щедрою буде до Вас доля, дарує міцне здоров'я, довголіття, тепло і затишок в родинах, а серця зігріває дитяча любов та підтримка колег!

Вадим Данилевський                                               Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                  голова районної ради

 

Структура району