Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Відбулося засідання ради Асоціації фермерів та землевласників

Приводом зібрання, яке відбулося 10 серпня у залі засідань агропромислового розвитку райдержадміністрації, послугувала подія, яка сталася на початку серпня у с. Проценки Глобинського району, коли на власній садибі зловмисники скоїли напад на 52-річного голову СФГ «Пролісок» Олександра Скидана. Він отримав тяжке вогнепальне поранення.

Фермери Глобинщини зініціювали проведення розширеного засідання ради Асоціації фермерів та приватних землевласників нашого району. На   зібрання запрошені голова районної ради В.В.Сьомін, голова райдержадміністрації В.І.Данилевський, начальник Глобинського відділу поліції ГУ Нацполіції в Полтавській області О.Ю.Мартиш, заступник керівника Кобеляцької місцевої прокуратури І.Степаненко, заступник голови Асоціації фермерів і приватних землевласників "Відродження Полтавщини" В.М.Бурлака, генеральний директор асоціації фермерів і приватних землевласників України М.І.Стрижак.

 На зустрічі говорили про наболіле для фермерів – крадіжки, погрози, збройні напади, посягання на майно та здоров'я.

Присутні заслухали інформацію начальника Глобинського відділу поліції ГУ Нацполіції в Полтавській області Олександра Мартиша про хід розслідування у даній справі.

Активну участь в обговоренні даного питання взяли фермери – Демченко С.В., Шлома Г.М..

Учасники зборів домовилися об'єднати свої зусилля в справі захисту інтересів фермерства та звернутися до законодавців з пропозицією посилення відповідальності за злочини проти особи та приватної власності.

Структура району