Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Привітали поліцейських району з професійним святом

Враховуючи значення та роль Національної поліції у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, в Україні відповідно до Указу Президента України від 9.12.2015 року №693 відзначається 4 серпня День Національної поліції.

Із цієї нагоди в актовій залі Глобинського відділу поліції ГУ Нацполіції в Полтавській області відбулися урочисті заходи.

До особового складу звернувся начальник відділу поліції майор поліції Олександр Мартиш. Він наголосив, що, «всі, хто обрав цю нелегку професію, на довгі роки обрали неспокійні дні і ночі, вступили в незриму сутичку зі злочинністю, до кінця залишаючись вірним обов′язку і словам Присяги. Побажав, щоб служба не була затьмарена прикрощами та втратами».

Із професійним святом привітати поліціянтів прибули голова районної ради Володимир Сьомін, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, міський голова Станіслав Джусь, голова районного суду Раїса Марущак та голови територіальних громад.

 Звертаючись до присутніх, Володимир Сьомін привітав усіх з святом та зауважив, що «це свято - мужніх людей, які постійно ризикують своїм життям, які вважають своїм моральним обов'язком допомагати всім, хто потрапив у біду, захищати законність і правопорядок, відстоювати інтереси людей, держави і суспільства і довіра людей є найвищою оцінкою їх непростої служби. Поліцейський в очах наших громадян має бути надійним помічником і захисником, бо він представляє державну владу.» Наголосив, що «за плечима багатьох поліцейських Глобинщини - служба в зоні АТО і виконання найскладніших завдань». Подякував за сумлінну та невтомну працю, за витримку, вірність присязі, високу відповідальність при виконанні службових обов'язків.

Всі поважні гості відзначали мужність та відвагу винуватців свята, бажали їм міцного здоров’я, добра і благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі.

А кращі працівники районного відділу поліції за сумлінну працю, належне забезпечення охорони громадського порядку на території району та проявлену професійну майстерність були відзначені Почесними грамотами, Подяками та преміями.

Структура району