Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Представлено проект реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу в м. Глобине

25 липня відбулася презентація проекту реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу в м. Глобине. Даний проект представила архітектор Ірина Особік за підтримки депутата Полтавської обласної ради Руслана Рогова. В заході взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, представники відділу культури, спорту та туризму, районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та громадськості міста.

Можливість реконструювання даного комплексу з′явилася після того, як депутатами районної ради з районного бюджету було виділено 100 000 грн. для проведення експертизи, яка встановила, що дана конструкція підлягає відновленню і добудові. Депутат обласної ради Руслан Рогов підтримав цю ідею і вирішив саме в цей об′єкт вкласти 1 млн. грн., виділених з обласного бюджету кожному депутату під Програму підтримки місцевого самоврядування для вирішення нагальних проблем регіонів.

Приміщення фізкультурно-оздоровчого комплексу, розміром 34 на 30 м, згідно проекту, планується утеплити сендвіч панелями, для максимального освітлення приміщення використати 2, 3-х камерний полікарбонат, конструкція даху передбачає встановлення сонячних батарей, планується будівництво пандусу для безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями, під′їзду, екостоянок для транспорту. Також проектом передбачено облаштування кімнат для тренерів, медичних працівників, встановлення мобільних трибун, душових кабінок.

 

Звичайно, реалізувати даний проект в життя можливо лише за тісної співпраці та співфінансування з районного, обласного, міського бюджетів та за підтримки міжнародних грантодавців. Сподіваємося, що так і буде, адже фізкультурно-оздоровчий комплекс – це інвестиція в майбутнє, яка дасть можливість розвивати спортивні здібності наших дітей і заохочувати їх залишатися жити і навчатися в рідному місті.

 

Структура району