Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Відбулося спільне засідання постійних комісій

18 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Глобинської районної ради 7 скликання.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова районної державної адміністрації Вадим Данилевський, депутат Полтавської обласної ради Інна Авраменко, голови місцевих рад, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на засіданні комісій, представники засобів масової інформації.

Депутати розглянули питання. які планується включити до порядку денного чергової сесії районної ради. Заслухали і погодили до затвердження сесією проекти районних програм: Заліснення земельних угідь Глобинського району на період 2017-2020 років; «Часткового відшкодування кредитів, взятих жителями Глобинського району та ОСББ на впровадження енергозберігаючих заходів та придбання сучасних, альтернативних газовим, котлів у 2016-2020 роках»; Боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки та «Бюджету участі Глобинського району на 2017-2020 роки».

 

Зокрема, чим цікава Програма «Бюджету участі Глобинського району». Вона дає можливість залучити територіальні громади і мешканців Глобинського району до участі в бюджетному процесі через подання проектів розвитку своїх населених пунктів. Мешканці громад можуть долучатись до вирішення проблем сільських рад, покращити благоустрій територій, провести соціальні, культурно-митецькі, спортивні заходи тощо. Фінансування Програми буде здійснюється за рахунок коштів районного бюджету – 45% , але не більше 30 тис. грн. та 45 % - з бюджету місцевих рад (або більше відповідно до власного рішення) та обов’язковим внесенням 10 % коштів ініціаторів проекту (громадян або залучених ними коштів) від вартості проекту. Це додаткова можливість залучити жителів району до участі у бюджетному процесі, до прийняття рішень на місцевому рівні, до вирішення найбільш нагальних проблем територій громади.

Депутати підтримали рішення про участь Глобинської районної ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області і схвалили спільний проект районної ради, Гриньківської та Горбівської сільських рад «Здорові діти – здорова нація» по реконструкції фасаду будівлі Гриньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Миколи Віталійовича Лисенка із застосуванням енергозберігаючих технологій для участі в цьому конкурсі.         Якщо даний проект переможе, то з районного бюджету буде виділено 250 000 грн. для співфінансування проекту.

Також членами комісій попередньо погоджено внесення змін до ряду районних Програм: Покращення надання медичних послуг; Організаційного забезпечення ведення реєстру виборців; Реалізації державної соціальної політики «Турбота»; Соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; Інформатизації виконавчої влади району; Профілактики правопорушень; Підготовки громадян району до військової служби; “Шкільний автобус” та «Опікуємося освітою», створення навчально – виховних комплексів на базі Горбівської, Радалівської та Пузиківської загальноосвітніх шкіл, розглянуто бюджетні, майнові та земельні питання.

Структура району