Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Участь у конкурсах - дієвий спосіб залучення коштів на розвиток власних громад

30 червня відбувся семінар для голів місцевих рад та депутатів районної ради під керуванням голови районної ради Володимира Сьоміна.

До порядку денного семінару було включено питання: про участь територіальних громад району в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області та про реалізацію обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки».

Ці питання вже неодноразово обговорювали з очільниками громад. але дієвої участі сільські ради, окрім Гриньківської та Пронозівської сільських рад, які стали переможцями такого конкурсу, не взяли.

На запрошення голови районної ради, в семінарі взяли участь Віктор Гришко, заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради, який детально ознайомив присутніх з умовами участі в таких конкурсах і дав відповіді на всі запитання, та Володимир Микійчук,виконавчий директор «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування», який розповів про створену Асоціацію і закликав співпрацювати і вступати до Асоціації.

 

Структура району