Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

В Глобинському районі відбувся обласний семінар

29 червня в Глобинському районі відбувся обласний семінар - нарада з обміну досвідом ефективного господарювання з відвідуванням ТОВ «Глобинський переробний завод» та розширене засідання колегії облдержадміністрації.

В роботі семінару та колегії взяли участь голова облдержадміністрації  Валерій Головко, голова обласної ради Олександр Біленький, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов, голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, голови райдержадміністрацій та районних рад Полтавської області.

Учасники наради зустрілися з директором ТОВ «Глобинський переробний завод» Анатолієм Барильченком, ознайомилися з особливостями роботи підприємства.

Під час засідання колегії розглядалося питання про хід виконання Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу області за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

Для підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу району актуальним стало питання розробки та втілення в реальне життя заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Глобинського району, яка і була затверджена восьмою сесією районної ради сьомого скликання18 серпня 2016року.

 

Головною метою зазначеної Програми є збільшення доданої вартості в аграрній сфері, підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для зростання доходів індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості.

Даною Програмою на 2016-2020 роки  передбачено кошти 1 млн. 29тис. 400 грн.. за напрямками:

-         відшкодування вартості витрат на проведення штучного осіменіння маточного поголів’я ВРХ обласний бюджет 60,0 тис. грн.

-         стимулювання розвитку бджільництва обласний бюджет 70,0 тис. грн., районний бюджет 130,0 тис. грн.

-         розвиток  сільськогосподарської обслуговуючої кооперації обласний бюджет  187,4 тис. грн., районний бюджет 352,0 тис. грн., інші джерела 60,0 тис. грн.

-         підтримка  сільськогосподарської обслуговуючої кооперації обласний бюджет  100,0 тис. грн., районний бюджет 70,0 тис. грн.

У 2017 рік на виконання заходів даної Програми заплановано використати кошти в сумі 100 тис. грн. з обласного бюджету та 92 тис. грн. з районного бюджету.

Проводиться роз′яснювальна робота серед господарств населення і при надходження відповідних документів від бажаючих буде розглянути питання про фінансування.

Структура району