Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Привітали медичних працівників району

16 червня в Градизькому зональному Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника.

Привітати працівників первинної медицини прибули голова районної ради Володимир Сьомін, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, заступник голови об′єднаної територіальної громади Галина Токаренко, помічник-консультант народного депутата України К.В.Жеваго Любов Качмар, Градизький селищний голова Мирослав Носа, Бугаївський сільський голова Катерина Компанієць і, звичайно, господарка свята головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» Валентина Хавронюк.

В цей день всі найщиріші слова вітань від керівників були адресовані людям, які дарують нам найдорожче – здоров’я, життя, віру та надію. Їм дякували за милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь, за те, що вони, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, намагаються використовувати нові методики лікування й профілактики захворювань. Наголошували, що найсучасніші, найновіші досягнення науки безсилі без добрих і надійних рук професіоналів, які відповідально та виважено ставляться до своєї справи і повертають до повноцінного життя тисячі людей. Бажали людям в білих халатах міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів, достатку та доброго настрою.

 

І, звичайно, не обійшлося без приємних сюрпризів. Лауреата Премії Глобинської районної ради в галузі медицини ім. О.І. Дронова заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» Людмилу Василенко нагороджено Грамотою районної ради та премією в розмірі 1,5 тис. грн.

Головним лікарям Пустовойтівської, Федорівської, Бугаївської амбулаторій голова районної ради вручив ключі від новеньких автомобілів «Нива», придбаних за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів.

Сімейні лікарі та фельдшери з найвіддаленіших у районі ФАПів отримали подарунки від народного депутата України Костянтина Жеваго – це десять електровелосипедів. Кращі медпрацівники первинної ланки отримали подарунки від об′єднаної територіальної громади та нагороджені Грамотами Градизької селищної ради.

Для працівників галузі охорони здоров′я відбувся святковий концерт.

 

Структура району