Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Найталановитіші і найобдарованіші на вершині Зоряного Олімпу

09 червня в районному Будинку культури відбулося свято Зоряний Олімп «Ми – надія твоя, Україно!». В цей урочистий день нагороджували кращих з кращих: учнів шкіл Глобинського району, переможців обласних та всеукраїнських рівнів різноманітних олімпіад з навчальних дисциплін, конкурсів, виставок.

Діти – наше майбутнє, адже саме їм творити нове майбутнє України, саме вони стануть беззаперечними лідерами у своїх галузях, зможуть розвивати свої таланти та майстерність у нашій країні та підніматимуть державу на крилах свого особистісного успіху.

І сьогоднішнє свято – це один із стимулів, який допомагає плекати талант кожної дитини і створювати всі необхідні умови для його розвитку, щоб такі школярі прагнули та добивалися ще більших успіхів.

Привітати учнів, вчителів та батьків прийшли голова районної ради Володимир Сьомін, начальник відділу освіти, сім′ї та молоді Сергій Кулик та помічник-консультант народного депутата України К.В.Жеваго Любов Качмар.

Вони подякувати усім вчителям району за їх працю, за те, що вони кращі і кожен учитель вкладає у своїх дітей усі свої знання, уміння, досвід, майстерність і душу. Привітали учнів, які завдяки праці, досвіду, вмінню, що вкладають у них учителі, досягнули такого високого рівня. Побажали всім міцного здоров′я, удачі, успіхів в усьому і ні в якому випадку не збавляти набраних обертів, не збавляти темп, підкоряти нові вершини.

 

Найталановитішій та найобдарованішій учнівській молоді району та їх наставникам за професіоналізм, творчість, результативність у роботі з учнівською обдарованою молоддю та за особистий внесок у піднесенні іміджу району вручили Грамоти та грошові винагороди, які, відповідно до районної Програми «Опікуємося освітою», будуть тепер виплачуватися кожного року.

Сім кращих учнів району отримали від Народного депутата України Костянтина Жеваго безкоштовні путівки в дитячий оздоровчий табір "Горизонт".

 

 

Структура району