Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Працювала президія районної ради

2 червня голова районної ради Володимир Сьомін провів засідання Президії районної ради.

Розглядалося питання про виділення з районного бюджету коштів для відшкодування жителям с. Пустовійтове збитків, завданих внаслідок ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру – захворюваності на африканську чуму свиней та для оплати Глобинській філії ПАТ «Полтаваобленерго» за тимчасове підключення та спожиту електроенергію на карантинних ветеринарно-поліцейських постах.

З метою ліквідації вірусу та недопущення розповсюдження африканської чуми свиней, представниками ветеринарної служби та силами цивільного захисту району у трьохкілометровій зоні захисту було вилучено свинопоголів'я у населення в кількості 2 голови загальною масою 124 і 37 кг та проведено евтаназію з подальшим спалюванням туш.

Депутати, заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Віталія Лазаренка, розглянувши протокол районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, акти вилучення свинопоголів'я, висновки сектору економічного розвитку та торгівлі, фінансового управління райдержадміністрації. вирішила погодити виділення з резервного фонду районного бюджету коштів у сумі 4 893,50 грн. для відшкодування жителям с.Пустовійтове завданих збитків та 2 185.25 грн. для оплати філії ПАТ «Полтаваобленерго».

 

Також члени президії заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка та розпорядників коштів про використання коштів районного бюджету за 5 місяців поточного року.

Підводячи підсумки засідання, голова районної ради Володимир Сьомін наголосив, що всі кошти, які виділяються сесіями районної ради, повинні використовуватися суто за призначенням і своєчасно


Структура району