Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Ми повноправні партнери у єдиній європейській родині!

Сьогодні, 11 травня, Рада міністрів Європейського Союзу схвалила остаточне рішення про надання громадянам України права на безвізові подорожі. Символічно, що ця знаменна подія майже співпала з Днем Європи, який відповідно до рішення, прийнятого на Саміті Ради ЄС у Мілані у 1985 році, відзначається в Європейському Союзі. А з травня 2003-го, згідно Указу Президента України, День Європи святкується і в нашій державі.

З цієї нагоди, сьогодні, на центральній площі міста, поруч з Державним Прапором України замайорів Прапор Європейського Союзу. Під звуки Державного Гімну України та Гімну ЄС «Ода до радості» відбулися святкові заходи, приурочені цій визначній події.

Щоб продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей разом з іншими європейськими народами, що ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейські і у нас спільні ідеали, прийшли працівники державних установ, школярі, громадськість міста.

Привітали присутніх голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, міський голова Станіслав Джусь.

 Володимир Сьомін у своєму виступі наголосив, що наша країна і наш народ зробили свідомий вибір, обрали курс на утвердження демократичних принципів. У прагненні до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів ми повинні взяти все найкраще з досвіду наших сусідів, які є заможними й стабільними країнами. Шлях змін завжди нелегкий, але наша сила в єдності, в спільній меті та спільному майбутньому. Виразив впевненість, що, незважаючи на всі перепони і труднощі, Україна стане повноправним членом Європейського Союзу і отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку. Закликав власними вчинками доводити, що ми європейці і Україна – Європейська держава.

 

Структура району