Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Знову травень несе спогади сумні…

9 травня глибинці відзначили 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та День пам’яті і примирення. Ветерани, школярі, трудові колективи, громадськість міста урочистою колоною, очолюваною духовим оркестром «Орфей» та прапороносцями прийшли до пам′ятника «Вічно Живим», де відбувся мітинг.

Вшанувати пам'ять полеглих і віддати шану живим героям прийшли також керівники району та міста – голова районної ради Володимир Сьомін, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, міський голова Станіслав Джусь, голова ради ветеранів Іван Мошляк, виконувач обов′язків районного військового комісара Ігор Коваленко.

Голова районної ради, звертаючись до присутніх, зазначив, що сьогодні ми вшановуємо мужність та хоробрість доблесних воїнів, які пройшли пекло Другої світової війни, своїх визволителів, які героїчно відстояли наше право жити на рідній землі, які врятували від фашистського рабства країни Європи. Та, нажаль, і цю весну ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські солдати, захищаючи країну на східних рубежах. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності. Побажав всім доброго здоров'я, довгих літ життя, добробуту, благополуччя і миру, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй державі.

 Благочинний Глобинського району митрофорний протоієрей Володимир відслужив панахиду за загиблими визволителями.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв та поклали квіти до пам’ятника.

Структура району