Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Курган Пам’яті – це потрібно не мертвим, це потрібно живим

4 травня голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський та міський голова Станіслав Джусь взяли участь у відкритті Кургану Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Мічурінському цвинтарі.

Ця подія відбулася завдяки меценату, директору ПАФ «Урожай» Володимиру Андрієнку, який доклав чимало зусиль, щоб навести лад, благоустроїти цвинтар, відремонтувати обеліск воїнам-землякам, які загинули у роки Другої світової війни і побудувати на місці, де 85 років тому відбувалися масові поховання глобинців, які померли від голоду, пам′ятний знак – Курган Пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Вшанувати пам’ять земляків прийшли школярі, громадськість міста. Всі виступаючі, звертаючись до присутніх, наголошували, що поява Кургану важлива не так для померлих, як для нас живих, для підростаючого покоління. Доки живе пам′ять про минуле, доки у нас є право на майбутнє.

 

Міський голова Станіслав Джусь від імені всіх глобинців подякував Володимиру Андрієнку і вручив Диплом за благодійність на благо громади. Отець Іван провів освячення Кургану Пам’яті та молебень за невинно убієнними. Учасники мітингу вшанували пам’ять жертв голодомору хвилиною мовчання та поклали до підніжжя Кургану колоски і квіти.

Структура району