Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Наші вітання!

23 вересня святкує свій День народження

депутат районної рад

Ринденко Валентина Григорівна!

Бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день наповнюється веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і добробуту родині, натхнення і творчості для душі!

З Днем народження!

16 вересня святкує свій День народження

депутат районної рад

Харченко Віталій Миколайович!

Хай тільки позитив і радість супроводжують по життю, а поганий настрій і смуток не з’являються. Богатирського здоров’я, душевного спокою, приємних сюрпризів, щирих друзів, домашнього затишку. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя!

Вітаємо!!!

16 вересня святкує свій ювілейний День народження

Івановоселищенський сільський голова 

Приходько Микола Вікторович!

Прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров'я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку близьких людей! 

14 вересня – День фізичної культури та спорту

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! 

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту України!

Фізична культури і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої країни. Заняття фізкультурою допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Сильна духом і тілом людина завжди захистить слабшого, допоможе в біді, не відступить перед труднощами, не зрадить друга, зуміє відстояти свої ідеали і принципи.

Висловлюємо слова вдячності  вчителям, тренерам і наставникам, які гартують у своїх вихованців дух змагальності, прагнення перемагати і знову йти до незвіданих висот. Та щиро бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, краси тіла й бадьорості духу, спортивних та життєвих перемог!

Інна Авраменко,                                                 Володимир Сьомін,

в.о. голови райдержадміністрації                   голова районної ради

 

 

Наші вітання!

11 вересня святкує свій День народження

депутат районної рад

Хвостенко Валентин Віталійович!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добробуту, успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай у всіх справах Вас супроводжує яскравий успіх, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення! 

Дочірні категорії

Структура району