Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

21 листопада в Україні відзначають День Гідності і Свободи

Свято встановлене Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року і приурочене до річниці двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року.

Цього дня ми вшановуємо велич духу народу України, його відданність, цілеспрямованість, патріотизм і мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Українці, як свідчать героїчні сторінки історії, ніколи не змиряться з несправедливістю, беззаконням і приниженням людської гідності, бо вони свято бережуть традиції визвольної боротьби волелюбних предків, скріплені кровʼю полеглих героїв.

Детальніше...

Капітальний ремонт Землянківського ФАПу наближається до завершення

16 листопада, у рамках робочої поїздки до Землянківської сільської ради, голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Вадим Данилевський проінспектували хід ремонтних робіт приміщення Землянківського фельдшерсько-акушерського пункту.

ФАП у селі - це перша найнеобхідніша інстанція, куди звертаються люди і необхідно створити всі зручності для отримання медичних послуг. То ж, і реалізовувався проект спільними зусиллями. На капітальний ремонт закладу у 2018 році з районного бюджету виділено 150 тис. грн., з обласного – 550 тис. грн. і з місцевого – 62 тис. грн.

На даний час всі ремонтні роботи на стадії завершення і невдовзі мешканці Землянківської територіальної громади зможуть отримувати якісні медичні послуги в оновленому фельдшерсько-акушерському пункті.

Детальніше...

18 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільськогосподарської галузі! 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Ми пишаємося нашими працьовитими людьми. Ви є гордістю і основою нашого району. Ви – творці багатства. Велика подяка і шана Вам за невтомну працю, за любов до рідної землі, за терпіння і витримку і, головне, за відданість найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника. Віримо, що ваша праця стане головною рушійною силою відродження України як житниці Європи і світу.

Бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Нехай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо нашого району та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Вадим Данилевський,                                               Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                    голова районної рад

16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв"язку

Шановні працівники зв’язку Глобинщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ваша сфера діяльності – одна із найважливіших для нашої країни. Засоби зв'язку є невід’ємною складовою і важливим чинником сучасного суспільного життя, одним з критеріїв його розвитку та цивілізованості. Сьогодні неможливо уявити наше життя без Інтернет-технологій та цифрового зв’язку, які відкривають безмежні можливості для спілкування та об’єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами.

Прийміть найщиріші слова подяки за Вашу сумлінну працю. Нехай Вас завжди супроводжують успіх і натхнення, міцного Вам здоров’я, мирного неба, професійного росту, невичерпної енергії.

Хай всі ваші плани будуть реалізовані!

Вадим Данилевський,                                      Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                          голова районної ради

Привітали аграріїв району

15 листопада у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Із професійним святом аграріїв привітали голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Жанна Лук'яненко та голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Світлана Прикіпєлова.

Вони подякували землякам за невтомну працю, за любов до рідної землі, за терпіння і витримку, за відданість своїй професії, за працьовитість і мудрість.

Побажали всім доброго здоров’я на довгі роки, великого людського щастя, миру. Кращих працівників галузі було відзначено Почесними грамотами Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради і грошовими винагородами.

Детальніше...

Дочірні категорії

Структура району