Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

День Соборності кличе всіх українців до порозуміння, до єдності, до згуртованості, до миру

9 січня 1918 року Центральна Рада своїм 4 Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу. А 22 січня 1919 року відбулося об'єднання УНР і Західно-Української Народної Республіки.

Ця подія докорінно змінила історичну долю Українського народу.

Україна стала єдиною державою. Здійснилася мрія, задля втілення якої найкращі сини нашої Батьківщини боролися і вмирали.

День 22 січня має особливе значення і тепер. Адже зараз, на Сході, ми змушені боротися проти спроб роз’єднання наших земель, нашої території. Минув101 рік, однак на часі та ж проблема солідарності, соборності, єдності України. Ллється кров, і наші захисники ціною власних життів відстоюють її суверенітет і територіальну цілістність. Серцем ми з ними. Ми молимося за кожного з них, за нашу державу.

Детальніше...

22 січня - День соборності України

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня соборності України!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів. На велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

І сьогодні, долаючи важкі випробування, ми знову доводимо всьому світові, що Україна неподільна, що немає окремо Східної і Західної України, що у нас єдина держава, що ми – єдиний народ, що наша сила в єдності не лише територій, а дій і сердець!

Шановні земляки! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, добробуту, мудрості і чуття єдиної родини! Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах, бо лише в єдності та соборності душ наша сила!

Інна Авраменко,                                                        Володимир Сьомін,

виконувач обов'язків

голови райдержадміністрації                                   голова районної ради

16 січня Україна вшановує захисників Донецького аеропорту

16 січня відзначається День захисників Донецького аеропорту, Кіборгів, які вистояли 242 дні пекла.

Ця героїчна оборона, яка тривала з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року, стала символом незламності та мужності українських військових.

21 січня 2015 року було прийнято рішення відвести українських військовослужбовців з нового терміналу, цей об’єкт був повністю зруйнований і не придатний для оборони. Захищаючи Донецький аеропорт загинули понад 200 військових, понад 500 – поранено.

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну!

З Днем народження!

16 січня святкує свій День народження

Зубанівський сільський голова

Михайлець Михайло Іванович!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!  Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволенням і творчими перемогами!

Зичимо, аби доля завжди була прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарував радісні звістки та приємні події!

Герої не вмирають

10 січня минає чотири роки, як під час обстрілу з АГС-17 з південно-східного напрямку в районі с. Зайцево, на Донеччині, отримавши смертельне осколкове поранення голови загинув Віктор Вікторович Аврамчук.

Він загинув при виконанні військового обов’язку, вірний військовій присязі, віддав своє життя за те, щоб сьогодні й завтра ми жили під мирним небом.

Пам'ять про Віктора Вікторовича житиме у наших серцях!

Дочірні категорії

Структура району