Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Малюнки дітей роблять Україну безпечнішою!

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка
«ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2021

Організатори
Науково-виробничий журнал «Охорона праці»

Державна служба України з питань праці

Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років:

  • учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;
  • вихованців позашкільних навчальних закладів.

Тематика
 Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Вимоги до малюнка
ü         На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

ü         Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.

Детальніше...

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити атомну стихію. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом - зупинив катастрофу, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Щиро бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди!

Інформує місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Черговий випуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник». У черговому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства.

 Пандемія коронавірусної інфекція внесла значні зміни в життя  пересічних громадян. Про те, які законодавчі новації та карантинні обмеження пов’язані з пандемією введені в Україні у листопаді читайте у черговому випуску газети.

1 листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Про те, як працюють соціальні працівники у Щербанівській   ОТГ у рубриці «Актуальна тема» інформує директорка Центру надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради Тамара Білоброва.

Про посаду старости, їх повноваження, особливості роботи та порядок їх  обрання  читайте у черговому  номері видання.

Детальніше...

Фінансування медичних та соціальних послуг, окремих страхових виплат за рахунок коштів Фонду соціального страхування України відновлено

Працюючи за принципом обов’язковості фінансування витрат, пов’язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат, медичних і соціальних послуг застрахованим особам та потерпілим на виробництві, Фонд соціального страхування України (далі – Фонд) є життєво необхідною платформою для мільйонів громадян.

Неабияке суспільне обурення викликали запроваджені з 18 квітня    2020 року обмеження з фінансування за рахунок коштів Фонду медичних і соціальних послуг та окремих виплат для потерпілих на виробництві й застрахованих осіб. Зазначені обмеження мали тимчасовий характер та передбачалися лише на період дії карантину. У свою чергу, Фонд продовжував нараховувати належні суми витрат на медико-соціальні послуги та одноразові страхові виплати потерпілим на виробництві, підтримуючи в різний спосіб громадян та роз’яснюючи, що належні їм допомоги обов’язково будуть здійснені протягом 30 днів після припинення дії обмежень.

Детальніше...

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Станом на 20 листопада в Глобинському районі лабораторно підтверджено 242 випадки захворювання на коронавірус (49 осіб хворіє, 173 особи одужали, 20 осіб померли).

Осіб, що прибули із-за меж України і перебувають на самоізоляції - 2.

Кількість осіб, які вийшли з самоізоляції, в зв'язку з прибуттям із-за меж України - 311.

Кількість контактних осіб, що закінчили термін спостереження та зняті з-під нагляду після лабораторного обстеження - 305.

 

Дочірні категорії

Структура району