Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Вшанували тих, хто чесно і мужньо виконував військовий обов'язок в «гарячих точках» планети

15 лютого, біля стели воїнам-афганцям зібралися працівники установ та організацій, жителі міста, учасники бойових дій, щоб вшанувати земляків, які брали участь у військових конфліктах на території інших держав.

Саме 15 лютого виповнюється 30 років з дня виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану. У 1989 році було закінчено неоголошену війну, яка тривала майже 10 років і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку. Афганська війна торкнулась майже кожної української родини. Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав дома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Детальніше...

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та День виведення радянських військ з Афганістану.

Вже 30 років минуло з того часу, коли останній солдат покинув афганську землю, та в пам’яті і досі живе та війна, яка зламала життя багатьом молодим хлопцям.

Сьогодні ми вшановуємо тих, кому довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави, хто чесно виконав свій військовий обов’язок на чужій землі, залишившись вірним присязі.

Ми шануємо Ваш героїзм і відвагу. Ми захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності, проявивши мужність і професіоналізм.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих героїв і шануємо живих.

Щиро бажаємо всім учасникам бойових дій міцного здоров’я на довгі роки, миру, душевного спокою, добра і щастя, достатку та злагоди у родинах!

Вадим Данилевський,                                               Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                    голова районної ради

З Днем народження!

13 лютого святкує свій День народження 

Гриньківський сільський голова

Оксанчук Людмила Петрівна!

Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі Вашій панують світло і злагода, в серці – добро і мудрість, а в житті – достаток і удача. Бажаємо Вам нових професійних досягнень, людської шани і поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають серце, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

 

Нарада з головами та землевпорядниками місцевих рад району

12 лютого голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Вадим Данилевський провели нараду з головами та землевпорядниками місцевих рад району.

Начальник відділу у Глобинському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Світлана Добжинська надала роз'яснення про застосування вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів на землю щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення земель в Україні» в частині використання земель колективної власності та використання полезахисних лісових смуг на землях сільськогосподарського призначення.

Детальніше...

Дотримання виборчого законодавства - залог чесних виборів

6 лютого, в залі засідань районної ради, начальник сектору превенції Глобинського відділу поліції Віталій Роман зустрівся з керівниками та представниками районних партійних осередків. Метою зустрічі було роз'яснити вимоги виборчого законодавства, щоб уникнути його порушення під час пердвиборної кампанії тау день самих виборів Президента України.

Віталій Юрійович запевнив присутніх, що під час виборчого процесу правоохоронці залишатимуться поза політикою і першочергове завдання для них забезпечити законність, прозорість, вчасне реагування, прийняття швидких законних рішень щодо порушень.

Зустріч пройшла за участі голови районної ради Володимира Сьоміна та заступника голови райдержадміністрації Володимира Лісняка.

Детальніше...

Дочірні категорії

Структура району