Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Відбулася сесія районної ради

12 липня відбулося пленарне засідання 23 сесії районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, голови місцевих рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

Сесія розпочала свою роботу з доповіді голови райдержадміністрації Вадима Данилевського про стан автошляхів на території району. Це питання вже неодноразово розглядалося, направлялися звернення до Служби автомобільних доріг, Департаменту будівництва, містобудування, архітектури і житлово-комунального господарства та «віз і нині там». Змінюються балансоутримувачі і головні розпорядники коштів, а стан доріг залишається вкрай незадовільним, перевізники відмовляються здійснювати перевезення пасажирів, «швидка допомога» не може швидко дістатися до хворих і заручниками даної ситуації стають жителі наших сіл. Депутати рекомендували голові райдержадміністрації посилити контроль за здійсненням робіт по виконанню капітального поточного ремонтів автомобільних доріг і особливо тих, які мають найбільшу соціальну значимість для району.

Детальніше...

З Днем народження!

11 липня святкує свій День народження

депутат районної ради

Вакуленко Володимир Олександрович!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя і радості. Хай кожен новий день Вашого життя приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло і підтримка близьких та друзів зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Бажаємо Вам успіху у всіх життєвих справах і починаннях!

Постійні комісії опрацювали питання порядку денного чергової сесії

10 липня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради під головуванням Сергія Шишацького (голова комісії з питань бюджету, фінансів та цін).

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова районної державної адміністрації Вадим Данилевський, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій.

Депутати опрацювали питання, які планується включити до порядку денного чергової сесії районної ради. Погодили внесення змін до районних Програм: Профілактики правопорушень на 2016-2020 роки; Покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району; Сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Глобинській районній державній адміністрації; Розвитку та підтримки аграрного комплексу Глобинського району за пріоритетними напрямками; Реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота»; Захисту населення і території Глобинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Детальніше...

УВАГА! НАБІР НА ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ З КІБЕРБЕЗПЕКИ!

Вперше у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, серед цивільних та військових вишів на кафедрі військової підготовки відкрито підготовку за військово - обліковою  спеціальністю “ ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА КІБЕРНЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ В ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ” (державне замовлення).

В умовах інформаційної війни фахівці за цією спеціальністю, як ніколи, потрібні для Збройних Сил України та інших силових 

структур країни. Під час навчання майбутні фахівці кіберзахисту отримають знання з організації та забезпечення кібербезпеки на тактичному рівні, проведення пошуку та оцінки вразливості в кіберпросторі, застосування комплектів для реалізації розслідування кібернетичних інцидентів.

КІБЕРБЕЗПЕКА – це професія майбутнього!

Запрошуємо НА НАВЧАННЯ здобувачів вищої освіти незалежно від форми навчання у вищих навчальних закладах, у тому числі і військовослужбовців рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та громадян України, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років.

Детальніше...

Повідомлення про скликання 23 сесії Глобинської районної ради 7 скликання

Доводжу до відома депутатів районної ради та населення району, що 12 липня 2018 року о 10 год. в приміщенні районного Будинку культури відбудеться пленарне засідання 23 сесії Глобинської районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії планується винести наступні питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року.
  2. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2018 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністарції.
  3. Про внесення змін до граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.
  4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  5. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району.
  6. Про списання основних засобів.

Інші питання життєдіяльності громади району.

Голова районної ради                                                                  В.В.Сьомін

Дочірні категорії

Структура району