Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Вітаємо!!!

30 березня святкує свій День народження

депутат районної ради 

Мовчан Юрій Вікторович!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, доброго настрою та сили здійснити все задумане. Нехай у Вашому житті завжди панує радість та щастя, а кожен день буде наповнений корисними справами, теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять радість і задоволення!

 

Відбулася сесія

27 березня відбулася 36 (позачергова) сесія Глобинської районної ради 7 скликання під керівництвом Володимира Сьоміна.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Величко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк.

Скликання позачергової сесії було необхідне для термінового вирішення питань фінансування заходів щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID – 19.

Депутати районної ради заслухали інформацію директора  КНМП «Глобинська ЦРЛ» Людмили Мигаль та одностайно схвалили рішення, які дадуть змогу провести заходи по боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції в районі.  Відповідно були внесені зміни до районного бюджету, якими передбачається фінансування цих заходів.

36 (позачерговій) сесії передувало спільне засідання постійних комісій, яке провів Сергій Шишацький.

Детальніше...

Оголошення

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ ГЛОБИНСЬКОГОРАЙОННОГО ВІДДІЛУ!!!

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!
З 18 березня 2020 року: - скасовано групові заходи;
- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;
- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду! 

З Днем народження!

   26 березня святкує свій День народження

Броварківський сільський голова

Пиркало Олексій Вікторович!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, доброго настрою та сили здійснити все задумане.Нехай у Вашому житті завжди панує радість та щастя, а кожен день буде наповнений корисними справами, теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять радість і задоволення!

Повідомлення про скликання 36 (позачергової) сесії Глобинської районної ради 7 скликання

У зв′язку з необхідністю невідкладного вирішення питань фінансування заходів щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID – 19, доводжу до відома депутатів районної ради та населення району, що 27 березня 2020 року о 10 год. в приміщенні районного Будинку культури відбудеться пленарне засідання 36 (позачергової) сесії Глобинської районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії планується винести наступні питання:

  1. Про внесення змін до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки.
  2. Про внесення змін до до фінансового плану Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області на 2020 рік.
  3. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет Глобинського району на 2020 рік.

Голова районної ради                                                                    В.В. Сьомін

 

Дочірні категорії

Структура району