Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

17 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

Щиро вітаємо вас із професійним святом! 

Все міняється в цьому світі, а сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні.

Та роль аграрія сьогодні не обмежується тільки виробництвом сільськогосподарської продукції. Інфраструктура у сільській місцевості, лікарні, школи, культурні та спортивні заклади сьогодні працюють завдяки аграріям. З аграрним сектором пов’язана транспортна галузь, переробка, будівництво, торгівля. Добробут міста значною мірою залежить саме від аграріїв. І так буде завжди.

Низький уклін вам, шановні земляки, за вашу працьовитість і мудрість, за те, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну.

В ці святкові дні зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру та злагоди. Нехай Господь посилає благодатний дощ та тепле сонце, аби щедро колосилась хліборобська нива. Хай втілюються в життя всі ваші плани та задуми, а заслужена пошана додає сил!

Інна Авраменко,                                                                       Володимир Сьомін,

виконувач обов'язків                                                              голова районної ради

голови райдержадміністрації

Глобинське бюро правової допомоги інформує

ПРЕСАНОНС

7-8 ГРУДНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАХІД З ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ

     Координаційний центр з надання правої допомоги спільно з громадською організацією KYIV Legal Hackers 7-8 грудня 2019 року проводить Access to Justice Hackathon.

      Захід відбудеться на базі правових клубів PRAVOKATOR у Дніпрі, Львові, Києві, Одесі та Харкові. Запрошуємо юристів, студентів, програмістів, маркетологів, зануритися в атмосферу legal tech.

На Access to Justice Hackathon ви зможете:

- розвинути і втілити ідеї надання юридичних послуг людям, які не можуть дозволити собі оплачувати послуги класичних юристів;

Детальніше...

З Днем народження!

 10 листопада святкує свій День народження

Федорівський сільський голова

Борщенко Василь Іванович!

Зичимо Вам щастя та радості, міцного здоров’я та довголіття. Хай щедро сіється добром і достатком Ваш життєвий шлях, любов’ю повниться серце, завжди поруч будуть вірні друзі, а тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів. Прихильності долі Вам та реалізації усіх задумів і починань. 

9 листопада – День працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість!

Щиро і сердечно вітаємо вас зі святом!

Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару, невичерпною енергією, збагачує мистецьку скарбницю Глобинщини творчими здобутками, які знані не лише в Україні, а й за її межами.

Ви присвятили себе, своє дозвілля мистецтву, для вас творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Ви опікуєтеся прекрасним і приносите у наше буденне життя ту життєдайну силу, яка допомагає вирватись із тенет повсякденних проблем і поринути у світ гармонії. Ви створюєте хороший настрій і відпочинок для інших, даруєте хвилини радості і душевного задоволення. Щира вам за це вдячність!

Хай доля буде прихильною до вас, хай світлим і творчим буде ваш шлях. Бажаємо вам професійних успіхів, мистецьких злетів, втілення нових цікавих ідей. Щастя, радості та міцного здоров’я вам і вашим родинам!

 

Інна Авраменко,                                                 Володимир Сьомін,

виконувач об"язків голови                               голова районної ради

райдержадміністрації 

3 листопада - День працівника соціальної сфери України

Дорогі друзі! 

Від щирого серця вітаємо з професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро дякуємо вам за сумлінну працю і віримо: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці  Глобинщини мали гіду роботу та гідне життя.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення!
 

Інна Авраменко,                                                                       Володимир Сьомін,
виконувач обов’язків                                                              голова районної ради              
голови райдержадміністрації        

Дочірні категорії

Структура району