Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення рішення сесії

Про затвердження норм харчування у дошкільному навчальному закладі «Калинка» села Манжелія (рішення).

Повідомлення про оприлюднення рішень сесії

Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Манжеліївській сільській раді (рішення, ставки, положення).

Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Манжеліївської сільської ради (рішення).

Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Манжеліївської сільської ради (рішення).

Про затвердження Положення про справляння плати за землю, як складової податку на майно на території Манжеліївської сільської ради (рішення, положення).

Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Манжеліївської сільської ради Глобинського району (рішення, додатки).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Манжеліївська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проект рішення Манжеліївської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, з 01.01.2012 року" з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Манжеліївської  сільської ради за адресою: с.Манжелія вул. Чаврикова, 11, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Манжеліївською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 36-3-42.

Виконком  Манжеліївської сільської ради

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

МАНЖЕЛІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення ставок єдиного податку

для фізичних осіб – підприємців, з 01.01.2012 року

Детальніше...

Структура району