Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Інформує Глобинська районна філія Полтавського ОЦЗ

Клієнтоорієнтованість послуг Державної служби зайнятості

В умовах соціально-економічних змін ринок послуг висуває нові вимоги до роботи сервісних установ. Тепер для залучення та утримання споживачів їм необхідно відходити від однакових для всіх рішень, звертаючись до індивідуальних запитів клієнтів, будуючи з ними ефективну взаємодію на принципах партнерства.

Відносно нове і дуже модне слово «клієнтоорієнтованість» визначає одну з істотних характеристик стосунків з клієнтами.

Хтось вважає, що клієнтоорієнтованість – це певні поодинокі дії, спрямовані на виявлення і задоволення потреб клієнтів для підвищення їх прихильності до організації. Так званий маркетинговий хід, що надає конкурентні переваги.

Проте клієнтоорієнтованістьце не одноразова акція чи подія, це більше ніж напрям діяльності…це спосіб мислення та життя. Це ставлення до людей, як раніше називалось, «по-людськи»: з уважністю та доброзичливістю, з готовністю вислухати і допомогти, вчасно й у повному обсязі виконати взяті на себе зобов’язання.

Детальніше...

Прес-реліз про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні-жовтні 2019 року

Послугами  обласної  служби зайнятості за 10 місяців року скористалися 46,7 тисячі безробітних

Протягом 10 місяців нинішнього року послугами обласної служби зайнятості скористалося 46,7 тисячі безробітних, що на 5,3 тисячі або 10,3 % менше, ніж за той же період 2018 року.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, зросла проти січня-жовтня минулого року на 3,5 % до 9 тисяч. База вільних робочих місць збільшилась на 7,6 %  до 69,3 тисячі вакансій.

Роботу отримали 43,6 тисячі людей

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 43,6 тисячі людей. У тому числі  24,3 тисячі осіб  або 55,8% працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

30 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю (за січень-жовтень 2018 року – 23 особи).

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 665 безробітних, з яких 256 осіб недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 409 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва.

Детальніше...

Якщо ви втратили роботу

Так сталось, що ви втратили роботу. При чому не заплановано, коли звільняєшся, і не маєш іншого варіанту працевлаштування. Це завжди стрес і розпач, що не дозволяють реально оцінити свої можливості. А вихід є !

Перш за все, звернення до центру зайнятості, який надасть безоплатні послуги з пошуку нової роботи, плануванні кар’єри шляхом професійної підготовки чи перепідготовки, призначить матеріальну допомогу по безробіттю тощо.

Облік осіб, які шукають роботу, проводиться найближчим до вас центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування. Якщо працевлаштувати вас не вдалося, то вам може бути надано статус безробітного, а з 8 дня призначено допомогу по безробіттю.

Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років. Звичайно є виключення з цього правила. Так молодь, що закінчила чи припинила навчання у навчальних закладах і потребує сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце отримує допомогу протягом 180 календарних днів. А особи передпенсійного віку (за 2 роки до настання права на пенсію) – 720 календарних днів.

Детальніше...

Офіційна робота в Ізраїлі

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття на безоплатній основі надаючи послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, а відтепер і надає можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль згідно Угоди укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року.

Згідно даної Угоди працевлаштування можливе на 4 будівельні вакансії, це: штукатур, лицювальник – плиточник, опалубник та арматурник. Що б працевлаштуватися потрібно лише подати заяву до Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, пройти професійні тести, медичний огляд, відбір та отримати візу.

Детальніше...

Онлайн – співбесіда - зручний інструмент пошуку роботи

Сучасний ринок праці все активніше переходить у мережу Інтернет. При підборі кадрів центри зайнятості все частіше пропонують роботодавцям скористатися сучасними інноваційними технологіями. Останнім часом онлайн–співбесіди з використанням програми Skype стають все популярнішими, адже вони дозволяють заощадити час як роботодавця, так і здобувача роботи. 

 Глобинська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості  активно використовує цей ресурс. Так 25 червня 2019 року відбулася онлайн-співбесіда, яка проводилась на базі Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, з представником ТДВ "КРЕМЕНЧУЦЬКА ПТАХОФАБРИКА". 

Під час онлайн - зустрічі представник підприємства озвучив вимоги до кандидатів, ознайомив з умовами роботи, наявними вакансіями. В свою чергу претенденти мали змогу презентувати себе та висловити свої очікування відносно місця роботи та умов оплати праці, отримати вичерпні відповіді на свої питання.

Детальніше...

Структура району