Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Інформує Глобинська районна філія Полтавського ОЦЗ

Офіційна робота в Ізраїлі

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття на безоплатній основі надаючи послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, а відтепер і надає можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль згідно Угоди укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року.

Згідно даної Угоди працевлаштування можливе на 4 будівельні вакансії, це: штукатур, лицювальник – плиточник, опалубник та арматурник. Що б працевлаштуватися потрібно лише подати заяву до Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, пройти професійні тести, медичний огляд, відбір та отримати візу.

Детальніше...

Онлайн – співбесіда - зручний інструмент пошуку роботи

Сучасний ринок праці все активніше переходить у мережу Інтернет. При підборі кадрів центри зайнятості все частіше пропонують роботодавцям скористатися сучасними інноваційними технологіями. Останнім часом онлайн–співбесіди з використанням програми Skype стають все популярнішими, адже вони дозволяють заощадити час як роботодавця, так і здобувача роботи. 

 Глобинська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості  активно використовує цей ресурс. Так 25 червня 2019 року відбулася онлайн-співбесіда, яка проводилась на базі Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, з представником ТДВ "КРЕМЕНЧУЦЬКА ПТАХОФАБРИКА". 

Під час онлайн - зустрічі представник підприємства озвучив вимоги до кандидатів, ознайомив з умовами роботи, наявними вакансіями. В свою чергу претенденти мали змогу презентувати себе та висловити свої очікування відносно місця роботи та умов оплати праці, отримати вичерпні відповіді на свої питання.

Детальніше...

Структура району