Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

     Виконавчим комітетом Градизької селищної ради підготовлено проект рішення сесії Градизької селищної ради «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Градизької селищної ради», в якому передбачається встановити порядок сплати замовниками будівництва на території Градизької селищної ради пайових внесків на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури у відповідності до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

     Проект рішення сесії Градизької селищної ради «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Градизької селищної ради» з 11.06.2013 року буде оприлюднений на офіційному сайті Глобинської районної ради за адресою: http://www.globrrada.pl.ua/aboutgradizk/raglob /

    Пропозиції до проекту рішення приймаються виконавчим комітетом Градизької селищної ради протягом одного місяця з дня оприлюднення в письмовому вигляді за  адресою: 39071, Полтавська область Глобинський район, смт. Градизьк, вул. Київська, 51.

      Іншу необхідну інформацію можна отримати у виконавчому комітеті Градизької селищної ради в кабінеті №3 або за телефоном (05365) 34-7-81.

Виконавчий комітет

Градизької селищної ради

Структура району