Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

         Виконавчим комітетом Градизької селищної ради підготовлено проект рішення виконавчого комітету « Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті №1 загального користування в звичайному режимі руху по смт. Градизьк», в якому передбачається підвищити тариф на перевезення до рівня, який забезпечуватиме беззбиткову роботу перевізника – 2 гривні 50 копійок.

         Проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на автобусному маршруті №1 загального користування в звичайному режимі руху по смт. Градизьк» з 05.06.2013 року буде оприлюднений на офіційному сайті Глобинської районної ради за адресою: http://www.globrrada.pl.ua/aboutgradizk/raglob /

         Пропозиції до проекту рішення приймаються виконавчим комітетом Градизької селищної ради протягом одного місяця з дня оприлюднення в письмовому вигляді за  адресою: 39071, Полтавська область Глобинський район, смт. Градизьк, вул. Київська, 51.

         Іншу необхідну інформацію можна отримати у виконавчому комітеті Градизької селищної ради в кабінеті №3 або за телефоном (05365) 34-7-81.

Виконавчий комітет

Градизької селищної ради

Структура району