Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Загальна

18 березня - День працівників податкової та митної справи України

Шановні податківці району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників податкової та митної справи України. Від вашої принциповості, сумлінності та наполегливості залежить здатність держави виконувати соціально-економічні зобов’язання перед своїми громадянами.

Бажаємо вам професійного визнання, динамічного руху до нових здобутків, невичерпної енергії та здійснення всіх задумів у виконанні наповнення Державного бюджету України. Миру, злагоди, добра вам та вашим родинам.

Голова районної ради                                   Голова районної державної адміністрації

Володимир Сьомін                                         Василь Вакуленко

Наші вітання!

29 січня святкує свій  День народження депутат районної ради

Зароза Микола Петрович!

Щиро вітаємо, бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах. Нехай доля буде прихильною, дарує радість, незрадливу удачу, щасливу родину, вірних і надійних друзів.

Відбувся виїздний прийом громадян

1 липня заступник голови районної ради Віталій Москаленко та т.в.о.начальника РВ УМВС України в Полтавській області Олександр Яцик провели виїзний прийом громадян в приміщені Кринківської сільської ради. Під час прийому керівники господарств та установ, розташованих на території ради, обговорили з районними посадовцями питання про критичний стан автодоріг на території ради, про заміну вікон у В.Кринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, про роботу дільничного інспектора та інше.

Відбувся виїзний прийом громадян

   13 травня голова районної ради Віталій Харченко провів особистий прийом  громадян у Градзькій селищній раді. Найбільше мешканців селища турбує надзвичайно актуальне, як для сьогодення,  питання - відновлення місцевого відділення  міліції,  Мотивують градижчани це тим, що  їхнє селище розташоване на трасі державного значення, люду проїжджає через нього чимало, з різними намірами, тому і потребує особливого нагляду з боку правоохоронних органів. Адже,  зачасту самим жителям місцевої громади із заїжджими лиходіями не впоратися.  Разом з  Градизьким селищним головою Василем Компанійцем  були  обговорені  питання та надані роз"яснення  стосовно галузі охорони здоров"я та забезпечення Градизька якісною питною водою. Звернення, які потребують додаткового розгляду, будуть направлені за належністю до відповідних установ та організацій.

До відома жителів району

16 серпня 2013 року на районному стадіоні "Старт" о 8 год. 30 хв. відбудеться районна спартакіада серед колективів фізкультури сільських рад присвяченої 22-ій річниці Незалежності України.

В програмі змагань :

  • біг 100 метрів;
  • метання м'яча;
  • перетягування линви;
  • жим штанги лежачи;
  • шашки;
  • волейбол.

Положення: "Про проведення районної спартакіади серед колективів фізкультури сільських рад присвяченої 22-ій річниці Незалежності України".

                                                                                                                 Організаційний комітет.

Структура району