Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали засідання постійних комісій від 15.02.2017 року

Спільне засідання постійних комісій з питань промисловості, житлово-комунального господарства таз питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів

  1. Про виконання районної Програми «Власний дім» на 2012-2016 роки (рішення, інформація).
  2. Про затвердження районної Програми «Власний дім» на 2017-2021 роки (рішення, Програма).
  3. Про виконання Програми розвитку цивільного захисту Глобинського району на 2012-2016 роки (рішення, інформація).
  4. Про затвердження Програми захисту населення і території Глобинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017-2021 роки (рішення, Програма).
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 20,5000 га), наданої на умовах оренди ФГ «Хорол-Агробізнес» (керівник - Волощенко Вікторія Володимирівна) для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Землянківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 13,0000 га), наданої на умовах оренди ФГ «Хорол-Агробізнес» (керівник - Волощенко Вікторія Володимирівна) для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Землянківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
  7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 54,1200 га), наданої на умовах оренди ФГ «Хорол-Агробізнес» (керівник - Волощенко Вікторія Володимирівна) для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Землянківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
  8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 44,0000 га), наданої на умовах оренди ФГ «Хорол-Агробізнес» (керівник - Волощенко Вікторія Володимирівна для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Землянківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
  9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 53,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Тололо Олександру Анатолійовичу для ведення фермерського господарства на території Землянківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

Протокол засідання.

Структура району