Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали спільного засідання постійних комісій від 10.10.2014 року

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року (рішення, додаток 1, додаток 2, пояснююча записка).
 2. Про затвердження змін до показників районного бюджету, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 3.1, додаток 4, додаток 5, додаток 6, додаток 7, пояснююча записка).
 3. Про хід виконання районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки (рішення, інформація).
 4. Про виконання районної Програми розвитку книговидавничої справи у Глобинському районі на 2011- 2014 роки (рішення, інформація).
 5. Про хід виконання районної Програми локалізації і ліквідації карантинних бур’янів та ваточника сирійського на території Глобинського району на 2011-2015 роки (рішення, інформація).
 6. Про хід виконання районної Програми розвитку галузі тваринництва на період 2011-2015 років (рішення, інформація).
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №1 (загальною площею — 4,6500 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №2 (загальною площею — 0,8263 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №3 (загальною площею — 11,9774 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №4 (загальною площею — 16,0029 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №5 (загальною площею — 13,4600 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №6 (загальною площею — 20,9000 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №7 (загальною площею — 4,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №8 (загальною площею — 29,8120 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №9 (загальною площею — 14,1000 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №10 (загальною площею — 29,3406 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №11 (загальною площею — 9,7080 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 33,9600 га), наданої на умовах оренди КФГ “Славутич” (керівник — Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 25,1477 га), наданої на умовах оренди КФГ “Славутич” (керівник — Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 6,0000га), наданої на умовах оренди КФГ “Славутич” (керівник — Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 25,0000 га), наданої на умовах оренди КФГ “Славутич” (керівник — Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 16,9700 га), наданої на умовах оренди КФГ “Славутич” (керівник — Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №1 (загальною площею — 8,3722 га), наданої на умовах оренди гр. Клочку Сергію Васильовичу для ведення фермерського господарства на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №2 (загальною площею — 12,3590 га), наданої на умовах оренди гр. Клочку Сергію Васильовичу для ведення фермерського господарства на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки №3 (загальною площею — 64,4076 га), наданої на умовах оренди гр. Клочку Сергію Васильовичу для ведення фермерського господарства на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 50,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Ніколенку Олександру Станіславовичу для ведення фермерського господарства на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 1,0000 га), наданої в оренду Приватному Полтавському обласному акціонерному товариству по туризму та екскурсіях “Полтаватурист” (керівник — Романець Віталій Костянтинович) для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення за межами населеного пункту на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 6,4674 га), наданої в оренду Приватному Полтавському обласному акціонерному товариству по туризму та екскурсіях “Полтаватурист” (керівник — Романець Віталій Костянтинович) для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення за межами населеного пункту на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 1,5564 га), наданої в оренду приватному сільськогосподарському підприємству з орендними відносинами “Колос” (керівник — Крюк Віктор Кузьмич) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір) за межами населеного пункту на території Опришківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 2,7360 га), наданої в оренду приватному сільськогосподарському підприємству з орендними відносинами “Колос” (керівник — Крюк Віктор Кузьмич) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір) за межами населеного пункту на території Опришківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 50,7000 га), наданої на умовах оренди гр. Хвостенку Юрію Петровичу для сінокосіння і випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею — 5,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Деляновській Тетяні Володимирівні для сінокосіння і випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

Структура району