Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали засідання комісії від 27.04.2017 року

  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 9,5000 га), наданої на умовах оренди гр. Бабич Юлії Вікторівні для сінокосіння і випасання худоби на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
  2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 13,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Бабич Юлії Вікторівні для сінокосіння і випасання худоби на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
  3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 9,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Приходьку Ігору Григоровичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 14,7340 га), наданої на умовах оренди гр. Приходьку Ігору Григоровичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 87,8085 га), наданої на умовах оренди гр. Приходьку Ігору Григоровичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

Протокол засідання.

 

Структура району