Склад постійних комісій

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Постійна депутатська комісія мандатна з питань депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів:

  1. Куроп'ятник Олексій Миколайович - голова
  2. Скриль Андрій Іванович - закступник
  3. Чобітько Валентина Георгіївна - секретар
  4. Ринденко Валентина Григорівна
  5. Сухомлин Володимир Володимирович

Постійна депутатська комісія з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін, торгівлі та побутового обслуговування населення, регулювання власності:

  1. Шишацький Сергій Олександрович - голова
  2. Бернацький Максим Михайлович - заступник
  3. Зароза Микола Петрович - секретар
  4. Біла Вікторія Володимирівна
  5. Грущенко Григорій Миколайович
  6. Тютюнник Леонід Олександрович

Постійна депутатська комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства і дитинства, науки, освіти, культури і духовності, молоді та спорту:

  1. Яременко Юрій Іванович - голова
  2. Мовчан Юрій Вікторович - заступник
  3. Семенова Юлія Романівна - секретар
  4. Бабич Олена Миколаївна
  5. Вакуленко Володимир Олександрович
  6. Вертебна Надія Іванівна

Постійна депутатська комісія з питань законності і правопорядку, боротьби із злочинністю, прав людини та питань діяльності рад самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації:

  1. Подкич Віктор Володимирович - голова
  2. Козленко Олександр Миколайович - заступник
  3. Дишлевський Петро Петрович - секретар
  4. Мицик Сергій Олександрович
  5. Мовчан Василь Григорович

Постійна депутатська комісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту і зв’язку:

  1. Лєднік Віктор Ілліч - голова
  2. Клименко Анатолій Миколайович - заступник
  3. Мигович Володимир Яношевич - секретар
  4. Снітко Віталій Володимирович
  5. Харченко Віталій Миколайович

Постійна депутатська комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування:

  1. Мироненко Микола Федорович - голова
  2. Хмельницький Юрій Миколайович - заступник
  3. Омельченко Сергій Володимирович - секретар
  4. Іляшенко Олександр Петрович
  5. Хвостенко Валентин Віталійович